Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma hoztam el a westiemet, és...

Ma hoztam el a westiemet, és a nyakán van egy kis sárfolt. Meg lehet most fürdetni?

Figyelt kérdés
7 hetes
2009. dec. 4. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

(7 hetesen nem szabadott volna még elhoznod)

Vizes ronggyal törölgesd meg neki. Még csak 1 oltása van, még az alomban kéne lennie, ne fürdesd.

2009. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kicsit tényleg korán hoztad el, de ha sokat foglalkozol vele akkor nem gáz, visszatérve a kérdésre, szerintem inkább csak nedves ronggyal töröld át, ne fürdesd még, épp elég sokk volt most neki hogy elszakadt az anyjától a testvéreitől, még minden új neki meg van ijedve, ne ezzel kezd hogy fürdeted, mert nyomokat hagyhat benne, rossz élmény neki, szóval töröld át, aztán ha már otthonosan mozog a kismanó akkor jöhet nagyobb pancsi
2009. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké,köszi:)

akitől vettem azt mondta,hogy ilyenkor már el lehet,már a testvérét is elvitték.

2009. dec. 4. 19:09
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

de már olyan,mintha napok óta ittlenne:D már elkezdte rongálni a házat :$ :)

2009. dec. 4. 19:11
 5/6 anonim válasza:
Nyugodtan fürdesd meg,ha utana egesz nap meleg helyen tartod,igy hamarabb elfelejti az alom szagat,es igy gyorsabban szokik az uj helyhez.Lehet kapni direkt yunior sampont,raadasul ami a westire valo!
2009. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen korú kutyát bűn megfürdetni. Sőt, szerintem a kutyafürdetést amúgy is összesen két dolog indokolhatja:

- Ha olyan koszos lett, hogy ez az egyetlen mód a megtakarítására,

- vagy ha magától megy bele valami élővízbe úszni, akkor utána le lehet tiszta vízzel öblíteni róla a koszos vizet, hogy ne legyen büdös.


Velünk egyszer fordult elő, hogy sárban dagonyázott a kutya, akkor kénytelen voltam tiszta vízzel lemosni róla a sarat, amúgy meg a koszos folyóban történt úszások után szoktam leöblíteni a fent említett okból. Minden más esetben akármilyen piszkosnak is tűnik, száradás után ki lehet belőle kefélni a mocskot. Ő még sampont nem látott, pedig hosszú szőrű kutya és kiállításokra is járunk vele. Ráadásul aki látja, nem győzi dicsérni, hogy milyen szép a szőre.

2009. dec. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!