Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyáknak árt a puding?

Kiskutyáknak árt a puding?

Figyelt kérdés

a kiskutya hnap lesz 3 hetes

meghaltak a tesvérei és az állatorvos mondta h nappal vigyük be és csak kicsit engedjük anyjához kb 1 órája vettem el anyjától és most sír...csak akkornem ha adok neki pudingot :S

sztem éhes de nem rakom hátra mivel annyira kövér h nem tud járni :S


2009. dec. 4. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Árt. Ne adj neki. Elég, ha 2-3 óránként az emlőre rakod.

Miben pusztultak el a tesói? Herpeszesek voltak? Akkor valószínüleg ő is az, azért mondta az állatorvos, hogy vedd el az anyjától. Figyelj rá éjszaka, egyen 3 óránként, ha fuldoklana, akkor azonnal hívd az orvost!

2009. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem inkább törődésre vágyik, mert míg a pudingot adod neki, közbe hozzáérsz, tudja, hogy ott vagy.Aztán meg beteszed a helyére, és gondolom otthagyod,egyedül nem ezért sír?
2009. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem herpesz :)

a szuka túl kicsi h ennyi kiskutyát etessen és csak ezaz egy maradt meg

az ákllatorvos azért mondta h vegyem el mert megeszi a sok tejet ami elég 6 kutyusra és nagyon kövér annyira h nem tud járni és fogynia kell ezér reggel elkell venni tőle délután oda rakni és aztán egész éjszaka

am meg általában az ölemben van és simogatom

igaz akkor kezdett el sírni amikor a kosárban volt de kivettem és simogattam és nem hagyta abba gondoltam éhes és adtam neki egy kis pudingot utána adtam neki kis tejet vízzel higítva de elkezdett röfögni vagy nemtudom ezért abba hagytam...simogattam még egy ideig aztán elaludt és visszaraktram a kosárba ami mellesleg ottvan melletem ésraktam be enki egy plüss kacsát amit nagyon szeret :D

sokat törődöm vele amikor lefekszem tv-zni akkor a hasamon fekszik és simogatom közbe szóval a törödéssel nem lehet gond :D

2009. dec. 4. 17:22
 4/8 A kérdező kommentje:
am 14/L
2009. dec. 4. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Aztaa, remek mégegy okos szaporító! Egy 3 hetes kutya fogyózzon??? Mit szóltál volna ha téged is fogyóztattak volna csecsemő korodban?? Vagy nem voltál állatorvosnál vagy csak vette a diplomáját... Mit csinált a többi, éhen halt? Jaj de kedves... Talán nem kellett volna nekik tápszert venni? Megmenteni őket ha már megcsináltátok, mert a kiskutyák olyan cukik hogy muszáj volt?

Igen árt neki a puding, és rakd az anyjához mert az kell neki, ő biztos hogy nálatok okosabb... -.-" Egyik 3 hetes kiskutya sem tud még normálisan menni, sőt még a látásuk és a hallásuk sem tökéletes.

2009. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

És végignézeted, hogy éhen haljanak? Az állatorvos nem adott tápot, hogy etesd őket? Édes Istenem.

AZért kellett elvenned a kicsit az nyjától, mert eddig éhezett és most mint az őrült eszik. Gondolod, hogy akkor a puding és a tej jó neki? (Mellesleg a tehéntejtől olyan hasmenést fog kapni, mert tehéntejet nem szabad adni kölyköknek.)

Ha már elleted a kutyád, akkor már gondoskodhattál volna a kicsikről. És most pedig ne csinálj ilyen baromságokat, mert az éhező kölyok szervezetét úgy megterheled, hogy ő sem marad meg sokáig. A kutyát pedig ivartalanítasd.

2009. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát, épp erről beszélek, hogy azért sír, mert leteszed, mert megszokta, hogy állandóan a kezedben van!Nem jó neki a puding, meg a többi sz@r sem, ha van teje az anyjának, akkor nem kell más!Nem kell mindig fogdosni, akkor nem sír, ha egyedül van!
2009. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

istenem :'| lelövöm magam....ennyi idiótaságot....

3 hetes kiskutyát fogyóztatni????

3 hetesen elvenni az anyjától hosszabb időkre???

PUDINGGAL etetni?????????

basszus 14 évesen már gondolkozhatnál egy kicsit vagy a kezedbe vehetnél jó pár könyvet... vagy tudod mit, keresgetsz a neten kutyákról szóló oldalakat!

2009. dec. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!