Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csomót találtam a csivavám...

Csomót találtam a csivavám nyakában, baj lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete oltattam, lehet annak a helye? sajnos csak most vettem észre. fájdalmai nincsenek, a tarkóján van a csomó
2009. dec. 4. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem lehet.. egyszer az én Spánielemnek is a nyakán volt egy nagy csomó.. előtte oltattuk mi is 1-2 héttel.. aztán idővel elmúlt! Ő sem fájlalta meg semmi szal sztem nyugi! :) De a dokit felhívhatod és megkérdezheted :)
2009. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia nekem ugyan yorkim van de nálunk rendszeresen előfordul oltások után főleg a kombinál, hogy becsomósodik az oltás helye, összeugrik ott a bőr, ez nem fáj meg semmi, egy idő után 'felszívódik', semmi problémát nem okoz neki, oltási reakció, de ha gondolod csörögj rá a dokira hogy megnyugodj :)
2009. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem menj vele orvoshoz,lehet hogy baj van vele

jobb félni,mint megijedni!

2009. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyakába kapta az oltást? Vagy miért gondolod, hogy annak a helye?
2009. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen. mindig oda kapja
2009. dec. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!