Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlságosan ragaszkodó vagy...

Túlságosan ragaszkodó vagy gógyis a kutyám?

Figyelt kérdés
15 hetes kutyám csak az ölemben alszik napközben, egyedül még nem aludt soha. Ha főzök, mosok, takarítok bármit csinálok akkor jön, követ, de eszébe nem jutna befeküdni a helyére aludni. Pedig sokszor hulla fáradt, látom rajta. Mostanában kandallózok, ha leülök a kandalló elé, befészkeli magát az ölembe, abban a szent minutumban alszik el. Próbáltam, hogy a kandalló elé teszem a kosarát. Semmi. Akkorákat ásít, hogy az csak na, de mégsem alszik egyedül. Inkább kiugrik a kosárból és ugyanúgy láb alatt van. Szerintetek miért?
2014. jan. 21. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
tulságosan elvan kényeztetve
2014. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem szoktattad hozzá, hogy egyedül aludjon, hanem mindig engedtél neki. Hagyd egy kicsit békén, egyáltalán ne foglalkozz vele pár óráig, akármit csinál, akkor kénytelen lesz önállósodni.
2014. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden kutya ilyen,ez természetes viselkedés egy kölyöknél..Csak ha így marad,nem tudod majd egyedül hagyni.Ne a kutya döntse el,mikor van az öledben,hanem te.
2014. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mekkora lesz ha megnő?:)

az én blökim 5 kg volt amikor hozzám került...ölembe volt ha tévéztem...az ágyamban aludt...most 50 kg:) néha még megpróbál ölbe mászni, szerencsére ritkán:)

le lehet szoktatni őket, csak következetesnek kell majd lenni

2014. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!