Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy bullmasztiff kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Párommal már 2 hete ezen veszekszünk, hogy mi legyen majd a kiskutyánk neve (februárban érkezik). Eddig az egyetlen, amire mindketten úgy-ahogy rábólintottunk, a Chester, de még nem végleges. A kutyaneves weboldalon nem találtam semmit, ami tetszik. Megköszönném, ha bedobnátok néhány ötletet.
2009. dec. 2. 20:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! A Gordon nekem is nagyon tetszik, de a kutyus apukáját is így hívják, nem akarom lenyúlni :D Egyébként épp tegnap születtek meg az apróságok, még van 2 hónapom gondolkozni!
2009. dec. 8. 10:12
 12/17 anonim válasza:
Szia!Nekünk is volt masztifunk Zeusz volt a neve.Hálásabb kutyát még nem láttam a neve meg totál rá illett.Zezének is becéztük.Hatalmas fej izmos mellkas "isteni"kutyus volt.
2010. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A Zeusz nekem tetszett, a párom megvétózta :(

A kutyus törzskönyvi neve Capone lett.. tetszik, de hívónévnek nem az igazi, úgyhogy még keresgélünk!! Még van 6 hét...

Köszi az eddigi javaslatokat!

2010. jan. 6. 20:45
 14/17 anonim ***** válasza:
Athos, Démon, Alfonz, Brutusz, Astor, Báró, Diego, Délceg, Nesztor, Mázli, Lord, Rénó, Néró, Vitéz, Vezér.
2010. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi lett a neve? :D

Nekem tetszik még a Luke, Tony, David...Ezek végülis emberi nevek..de hát minden kutyának nem lehet morzsi :P

2010. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Maradt a Capone, végül megbarátkoztunk vele... és nagyon rá illik! Igazi rosszcsont nagyfiú! Néha Capo-nak becézzük, ami olaszul főnököt jelent.. :D
2010. szept. 12. 12:49
 17/17 Tukszika válasza:
Szutyok... :D
2012. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!