Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csillapíthatom házilag a...

Hogy csillapíthatom házilag a kutyusom lázát?

Figyelt kérdés
Bunkó válaszokat léci ne!!!!Amúgy voltunk orvosnál kapott egy szurit de csak nem megy le a láza...
2009. dec. 1. 19:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Aranyosak vagytok
2009. dec. 1. 21:06
 12/14 anonim ***** válasza:

20:55-nek igaza van...én naon erős migrén görcsökre szedtem a cataflamot, de azt is csak egy ideig lehet...aztán most egy ideje szünetelek vele, mert leépíti a májat...


Na de 1ébként, nekem az állatorvos az algopirint ajánlotta, amikor beteg volt a kutyusom, azt mondta hogy egy nap 1-2 lehet neki adni, de nem 1szerre...

2009. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem,a cataflam egyáltalán nem erős gyógyszer viszont a kutyáknak halálosan mérgező, úgymint az összes ibuprofen és pararacetamol készítmény. Pl. a rubofen is. SOHA ismétlem SOHA ne adj otthon a kutyának láz és/vagy fájdalomcsillapítót!! Ha gond van, vidd vissza az orvoshoz.
2009. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Berakod egy kád hideg vízbe?
2010. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!