Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha lekopott a kutyám foga van...

Ha lekopott a kutyám foga van esélye még kutyakiállításon helyezést elérni?

Figyelt kérdés
Van egy golden retriever kutyám, nincs semilyen problémálya szép okos, csak egy kicsit (mert állandóan követ, kakit fadarabott stb. rág) le van kopva a foga. Lehet még egyáltalán esélye?
2009. nov. 30. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem kaum volt, uez volt fát rágott folyton, és aki látta mind azt hitte előreharap pedig nem. bírója válogatja. én beszereztem egy orvosi igazolást hogy rágás miatt lekopott, de nem minden bíró folalkozott vele
2009. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvileg nem olyan nagy gond.

A nagyobb gond az, ha lekopik a foga annyira, hogy kilóg a gyökere. Az már fájni fog neki. Ha orvosnál vagytok akkor mutasd meg a doki látja, ha már akkora a kopás, hogy lassan eléri a gyökeret akkor tömni kell, úgy mint az embernél.

2009. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, lehet még helyezett a kutyus.
2009. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! :)
2009. dec. 4. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hány éves?Mert az enyim is mindent rág és nem akarom hogy lekopjon a foga.
2009. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ilyen későn írok csak nemvolt időm fenézni aZ oldalra 3 éves goldi, de a tied mit rág mert az enyém lenginkkább követ:S
2009. dec. 11. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyim álandoan rágja az ágakat de ugy hogy az egész kert teli van ág darabkákkal.Remélem az én kutyám foga nem fog lekopni nagyon.
2009. dec. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Faágtól nem lesz olyan nagy baja, mint kövektől. De azért ellenőrizd és ha lehet próbáld meg levágni azokat az ágakat amiket elér, de hanem lehet akkor nehogy megcsonkísd a fát.Próbálj rá szolni ha azt eszi mi már leszoktattuk a kőrágásról naggyából, de mivel 2 éves koráig azt ette ezért egy jó rész le van kopva.
2009. dec. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!