Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog legközelebb tüzelni...

Mikor fog legközelebb tüzelni a kutyám?

Figyelt kérdés
Augusztus végén tüzelt, vemhes lett, leellett, a kiskutyáit jövő héten viszik el. Mikor várható a következő tüzelése? Nem szeretnék tavasszal kiskutyákat, és félek hogy nem fogom időbe észrevenni ha a fiúval összeragadnak. Kérlek segítsetek. És légyszi, csak a kérdésre válaszoljatok.
2009. nov. 30. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Húúhúúú de félvállról veszi a kérdező !

Talán külön kéne zárni őket , vagy a kant kiheréltetni , vagy a szukát ivartalanítani . Ja nem persze bocsi , kell a szaporulat .... ne haragudj .

2009. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ui: A szuka pérája megduzzad, majd várzik is , nyugtalan lesz stb... elletni azt tudod de hogy előbb talán tanulnál is valamit ! Kb olyan 1,5-2 hónap és tüzelni fog.
2009. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Közelebbit?? Mégis honnan a jó.... ból tudjunk mi közelebbit??? Talán ismernünk kéne a kutyád? EZ MINDEGYIKNÉL EGYEDI...
2009. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Mégis a te kutyád lett terhes, nem az enyém :) ideggyenge meg nem én vagyok hanem te, de nem baj, most jót röhögtem legalább xD
2009. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom reagálni a rosszindulatú válaszokra... Nem azért vagyok itt hogy veszekedjek, meg káromkodjak. Tudtam hogy fél év a köztes idő, tudom hogy mik a tüzelés jelei, konkrétan az érdekelt volna hogy az ellés mennyivel változtatja meg a következő tüzelést. Mennyire tolhatja ki, mennyire befolyásolja. Nem szeretném ha tavasszal ellene, mert nem az a célom hogy tönkretegyem a kutyámat.
2009. dec. 1. 14:43
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne örülj előre:) Ami késik nem múlik... tudod!
2009. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Van hogy 2 hónapot is kitolódik !

De amúgy meg minek írjunk neked hisz szarsz arra hogy a kutyádnak jól esik e az ellés vagy nem !

Tömd csak a menhelyeket , úgysincs szegény kivert kutyákból még elég.

2009. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!