Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Panzi pet piret mix...

SOS! Panzi pet piret mix alkalmazható kutyákra?

Figyelt kérdés
Lilás-kék doboza van piros tetővel.Spray, és ráfújtam a kutyámra.Félek hogy baja lesz tőle!!!Segítsetek!A csomagoláson nem írják hogy állatokra lehet-e fújni.Macskára fújhatom???
2014. jan. 5. 13:30
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy a boltos adta, pedig én kifejezetten kutyára kértem.Azt mondta be lehet vele fújni a kutyust.
2014. jan. 5. 13:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Már nem azért...de...kb. 3 mp alatt kidobta a google:

"Alkalmazása:

Higítás nélkül alkalmazandó, használat előtt felrázandó!

A kezelendő felülettől kb. 30cm távolságra tartva a finom ködpermetet célzottan juttassuk ki a rovarok búvó- és tartózkodási helyeire úgy, hogy a felület egyenletesen kissé nedves legyen a szertől. Csótányok írtásakor a szeméttároló, mosogató, mosdókagyló, fürdőkád, Wc környékét kezeljük, hangyák megjelenésekor azok előfordulási helyeit permetezzük. "


Ez az én értelmezésemben azt jelenti,hogy NEM AZ ÁLLATRA KELL RAKNI.De feltételezem ez a csomagoláson is rajta van.


Egyébkén bolha kullancs ellen,ne az állatboltostól kérj tanácsot,mert annyi állatorvosi diplomája van,mint amennyire én apáca vagyok.

Állatorvoshoz kell menni és kérni a megfelelő szert.


A Panzi márkánál meg olcsóbb és silányabb minőség a világon nincs.KUKA.

2014. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A piret mixnek van kutyára fújható szere is. És ma már igen hatásos termék lett . A piros tetejű nem kutyára való.
2014. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!