Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a westiemmel ha...

Mit csináljak a westiemmel ha nekem suliban kell lennem?

Figyelt kérdés

1 hónapon belül kapok egy westiet.

Délelőtt(amikor én suliban vagyok) akkor nem fogja szétszedni a házat? Ettől félek a legjobban:S


2009. nov. 29. 13:14
 1/6 A kérdező kommentje:
A szüleim dolgoznak...Vagy arra is gondoltam,hogy anyu reggel beviszi a munkahelyére,ott van vele délelőtt,és amikor végzek a suliban megyek érte,és hazaviszem.
2009. nov. 29. 13:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt is lehet, de csak szoktatás, NEVELÉS kérdése és kibírja bent, csak előtte mindig vidd le pisi-kakira.


westie<3

2009. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van. Bár míg nagyon pici, addig brutálisan fog sírni, ha egyedül marad, érdemes a szomszédokat is felkészíteni erre, a félreértések elkerülése végett.

Egyébként nevelés kérdése, nagyon sok kutya van egész nap egyedül otthon, mégis megszokják.

Jan Fennell Hallgassunk a kutyánkra (kutyapszichológia) c. könyveben nagyon jó instrukciókat találsz a neveléshez és arról is van fejezet, ha szétszedné a lakást, akkor mit tegyél! Érdemes elolvasni!

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

nekem is westie és én beraktam a szobámba egy nagy túlélő adaggal. na az kitartott (3 tál víz 2 tál kaja XD) és soksok rágóka. mindent amit lenyelhet-féltem hogy baja esik elraktam és nini! egybe van minden. a szobatisztaság pedig alap, vidd ki 1-2 óránként és ha kint pisil, kakil akkor dicsérd ha bent akkor szidd jól le :D

nekem szobatiszta...

2009. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj csak nehogy előtte hagyd az ételt! Neked kell lenni a vezérnek, ami azt is jelenti, hogy Te rendelkezel az étel felett! Amúgy is a kutyák túlnyomó többsége hozzá sem nyúl az ételhez, ha nincs otthon a gazdi. Ha betartod a nevelés alapszabályait (lásd a linkben, amit adtam), akkor nem fog aggódni a kutyád, ha nem vagytok otthon! Persze kell egy kis idő, míg megszokja, de hidd el, nem lesz semmi gond!

Azzal pedig tisztában kell lenni, hogy egy kölyök a fogváltás befejeződéséig mindent szét akar rágni, ez természetes! Kenjétek be a bútorokat zöldpaprikával és mindent pakoljatok el! Cipőket és mindet, amit le tud nyelni vagy kárt tehet benne és saját magában. A kábelekre is nagyon figyeljetek oda, vagy rejtsétek el a bútorok mögé vagy kábelcsatornázzatok be mindent! És azt is bekenni erőspaprikával, mert láttam már kutyát, amelyik még a kábelcsatornát is lerágta a falról...

2009. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

13:37es vagyok.

én otthagyom mert későn érek mostanába haza. és én vagyok a falkavezér! ezt ő tudja és én is tudom!

2009. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!