Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet jó nyakörvet venni?

Hol lehet jó nyakörvet venni?

Figyelt kérdés

sziasztok


Webshop-ot keresek, ahonnan valami egyedi nyakörvet lehetne rendelni. Mindenhol csak ugyanazok vannak, trikszi, meg ilyenek. Biztos már más is keresett ezek után, úgyhogy írjatok, honnan lehet valami durvát rendelni. Nem ilyen szarovszkikristályos meg ilyenekre gondolok, fiú vagyok. Lehet külföldi is, csak küldjenek mo-ra. Ilyesmikre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]


csak ezek nem nagyon küldenek magyarországba


szóval, ha ismertek valami jó oldalt, osszátok meg velem

köszi előre is


2009. nov. 29. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrdíszművessel, cipésszel vagy varrónővel csináltass! Minden apró kelléket, csatokat, karikákat, mindent be tudnak szerezni és az biztos, hogy egyedi lesz, mert olyat gyártanak neked, amilyet Te szeretnél! Ráadásul még pontosan méretre is tudod csináltatni velük. Ennél egyedibbet nem tudok kitalálni... :)
2009. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a tapfutar.hu-t használom :)))
2009. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom ajánlani a rogz nyakörveket www.rogz.hu forgalmazóknál fent van, hogy hol lehet kapni nagyon f@szák!!!
2009. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!