Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
A kutyám tegnap reggel elkezdett köhögni(minha megakadt volna valami a torkán)Párat köhögöt és utána elmult egész napra.Ma reggel is elkezdett úgyan ugy köhögni és ez is elmúlt pár köhögés után.Mitől lehet?Én a kennelköhögésre gyanakszom.Lehet az?Kedden tudom dokihoz vinni mert akkor hétfőn nincs rendelés meg ma sincs.Addig mit tegyek hogy ne köhögjön?Ja és semmi baja nincs más,úgyan ugy rohangál jókedvű,eszik,iszik.
2009. nov. 29. 07:39
 1/5 anonim válasza:
A kennelköhögés egy eléggé jellegzetes köhögés, ha egyszer hallottad utána már nem lehet összetéveszteni. Akkor elég sokat köhögnek, szinte az ugatás vége is köhögésbe megy át. Persze vidd el orvoshoz, mert az a biztos. Ha jó a kedve szerintem ne aggódj nagyon. esetleg figyeld, hogy nincs-e láza. A kutyáknak elég magas a testhője, ha lázas, a füle nagyon meleg lesz, észre lehet venni a különbséget.
2009. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak sajnos még nem hallottam kennel köhögést.De megnéztem pár videót amin állitolag ilyen kutyák köhögnek.Az én kutyám nem igy köhög hanem ugy mitha megakadt volna valami a torkán.Hát remélem semmi baj nincs.Köszi a válaszodat.
2009. nov. 29. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy férrenyelt vagy lenyelt vmit...

amúgy a kutyák átlag testhője 38°C-38,5°C ez felett láz az alatt kihülés. mind két esetben doki!

mérni úgy kell, hogy egy KRÉMES hőmérőt a fenekébe dugunk, hogy annak a vége teljesen bent elgyen (amit bekrémeztél)

de ezt csak azért, ha meg akarod mérni.

ha jókedvü akkor valami akadt. de lehet hogy csak megfázott. a doktor megmondja ;)

2009. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kennelköhögés,csak én már csak a köhögés végét hallottam ami neki öklendezés.Mit tegyek holnapig?
2009. nov. 30. 06:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és csak reggl csinála napközben egyáltalán nem.
2009. nov. 30. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!