Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen táppal etet, ha nem...

Ki milyen táppal etet, ha nem táppal, akkor mivel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Select Gold, hús, konzervek.
2014. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyám Brit prémiumot eszik, a másik josera festivált. Néha kapnak húst, meg ezt-azt.
2014. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pici korukban szuper prémiumot kaptak (Eukanuba, Royal Canin), és csak tápot. (Juniort). Most közép árkategória(Happy dog, csirkés-bárányos), plusz főzünk nekik husit, vagy maradék házikoszt táppal keverve.
2014. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért a eukanubát meg a RC-t se nevezném szuper prémiumnak.Összetevőket nézve meg inkább vicc.


Brit Care-t kapnak és húst.

2014. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam,hogy jön egy okostojás. Szerencsére a kutyáim ezeken is eltengődtek.
2014. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Na az én egyik kutyám, meg Tesco-s tápon nőtt fel, meg pedigreen. Semmi baja nem volt tőle, szépen fejlődött. Úgyhogy ennyit a tápokról. Persze ma már odafigyelek jobban, hogy mit esznek, de azért nem kell ezt annyira túlreagálni.

2014. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bosch táppal etetek,mellette,tojás,nyers hús,marhalábszár csont,halkonzerv.
2014. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyém nem is eszi meg ezeket a tápokat. Ő a DM-ben kaphatót szereti, mást szinte meg sem eszik, abból is a májasat, illetve az aszpikosat nem szereti. Nem tudom miért, elég finnyás kutya, pedig régen nem volt ilyen. Semmi baja szerencsére, minden nap kap fogtisztítót is, az orvos megdícsérte, milyen egészséges. Néha kipróbálunk neki más, jobb minőségűt is, de otthagyja. Ez van. Akkor nem erőltetem.

Szokott még kapni, húst rizzsel, meg néha egy kis házikosztot, pl a tejfölös tésztát imádja.

2014. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!