Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kis testű kutyát...

Milyen kis testű kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

●Lehessen a kertben tartani(kiv. télen)

●Ára: 30e alatt

●Ne a mudit mondjátok,mert szinte mindenkinek ilyen van az utcában :\

Menhelyi kutyusom már volt,és elég rosszul jártam vele:S Beteg volt,és az orvos azt mondta,hgy nem tud rajta segíteni :S

●Én az angol cocker spánielre gondoltam,szerintetek jó választás? (még 1x mondom,kint lenne:S)


(attól függetlenül,hogy egész nap a kertben lenne,vinném napi 3x sétálni,és foglalkoznék vele)


2009. nov. 28. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

30 ezer alatt fajtatiszta kutyát max. csak szaporítótól kaphatsz és jó eséllyel örökölni is fog valamilyen genetikai betegséget. Ha egészséges kutyát szeretnél, akkor ne sajnáld a pénzt egy komoly tenyésztőtől és csak szűrésekkel, tenyész szemlével rendelkező szülőktől született kiskutyát vegyél. Persze nem biztos, hogy az olcsó kutya törvényszerűen beteg, de ha egészséges, az csupán hatalmas szerencse műve...

Vagy fogadj örökbe fajtamentőktől és írass olyan örökbefogadási szerződést, amiben garanciát vállalnak arra, hogy a kutya egészséges. Szerintem ez lehetséges lenne.

2009. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ milyen legyen a jelleme, aktivitása stb. De 1et értek az előttem szólókkal, 30e alatt nem nagyon fogsz kutyát kapni. Akkor már inkább fogadj örökbe.
2009. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tacsi!vagy valamijen keverék,azt "olcsó" megvenni,de egyik kutya sem olcsó....ármint a tartása.
2009. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
angol cocker spániel szerintem jó választás:)
2009. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy spánielem. Most 16éves vagyok és 6éves koromban kaptam. Vele nőttem fel. Nagyon szeretem, imád sétálni. Nálunk mindig kint van (télen-nyáron). De van egy kis kazánház amin van egy kutyaajtó és oda be szokott menni. De nem egy fázós kutya:) Jó választás:)
2009. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!