Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy 1 kutyát...

Miért van az hogy 1 kutyát nem bir elviselni az enyém?

Figyelt kérdés
Szinte minden kutyával játszik mindeggy hogy kicsi vagy nagy szuka vagy kan , de van egy 7 honapos bulmasztik és azzal eggyáltalán nem jön ki állandoan a torkának megy. kicsi korátol .Iskolába járunk alapengedelmességen tul vagyun tehát igazábol nincs semmi gondom vele 14. honapos németjuhász.
2009. nov. 28. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az embereknél is van, hogy egyszerűen nem szimpatikus valaki. Ugyanez lehetséges a kutyáknál is. Ha egyébként el tudjátok egymást kerülni, ill. olyanok a körülmények, hogy meg tudjátok akadályozni, hogy a két kutya egymásnak essen, akkor úgy gondolom, kár erőltetni a barátkozást. Tudd be annak, hogy nem szimpatikus neki. Az én kutyáimnak is vannak olyan "ismerőseik" akiket nem bírnak, ezekkel nem engedjük őket összeszagolni és nem megyünk egy helyre játszani. Szerintem összebarátkoztatással inkább akkor kell dolgozni, ha amúgy együtt laknak vagy átjártok egymáshoz vendégeskedni. Egyébként nem kell erőltetni. Biztos neked is vannak emberek, akiket nem kedvelsz, ilyenkor gondolj arra, hogy a kutyád is így érez a másik iránt. Mert amúgy az alapján, amit írsz, nem hinném, hogy baj lenne a szocializációjával, egyszerűen csak ezt az egy kutyát nem szívleli.
2009. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valami ilyesmire gondoltam én is igyekszem elkerülni ,mert sajnálom a kutyust hogy az enyém ilyen utálatos hozzá. még 1x köszi.
2009. nov. 28. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!