Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hány a kutyusom?

Mitől hány a kutyusom?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Orvos!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Az enyém akkor szolott, mikor az utcán összekajál valamit. Az is elég, ha csak egy kis füvet. Ha többször ismétlődik, tényleg vidd orvoshoz!
2009. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

benti kutyus :S

tegnap is azt vettem észre,h. kihányta a kaját,viszont televolt tökmag héjával..lehetséges,h. attól?:S

2009. nov. 28. 11:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

tökmaggal eteted a kutyát?

Ha ma még előfordul vidd el orvosohoz!!

2009. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
könnyen elöfordulhat, nem birta a kis gyomra... szerintem nem annyira veszélyes ez... milyen a hányás?
2009. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

dehogy etetem...

le van téve az asztalra,fogja és megeszi

2009. nov. 28. 11:44
 7/10 A kérdező kommentje:
háát csak sima olyan átlátszós,meg benne voltak ugye a darabok
2009. nov. 28. 11:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor adok neki egy fél bélfertötlenitöt( bolus ) ha gondolod hivd fel a dokit, hogy teljesen megnyugtasson, jah és figyelj a tökmagra:)))
2009. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
huh nem hinném,h. van otthon olyanunk :S
2009. nov. 28. 15:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha sima, átlátszó, fehér vagy sárga, esetleg habos, akkor az azt jelenti, hogy ég a gyomra.

Ne hagyj elöl semmilyen ételt, amihez hozzá tudna férni. Ha hagyod, hogy megegye, az szinte ugyanaz, mintha te adnád neki. Ne adj neki semmi "extra finomságot", mint pl. a tökmag.

Sétánál hagyd, hogy egyen füvet, a napi adagját pedig oszd két részre, hogy le tudjon kötődni a sok gyomorsav. Ha ezek után sem javul, vidd orvoshoz, mert a túl sok gyomorsav károsíthatja a gyomrot, ha állandóan visszahányja, akkor pedig a nyelőcsövet is. 1 héten belül ki fog derülni, hogy elég-e a fű és a két részre osztott étel.

2009. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!