Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta?

Szerintetek milyen fajta?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. dec. 29. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
német spitz v japán spitz
2013. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hosszú szőrű csivava
2013. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én elöször azt hittem hogy hosszú szorű csivava (s szerintem az is)de, érdeklődtem mert, törzskönyveztetni szeretném és akit kérdeztem hogy azz hogyan működik stb, ö azt írta hogy, törpe spicc szerinte és nem csivava de, nem volt benne biztos, így írtam 1 állatorvosnak és azt írta h A képek alapján inkább spiccre gondolnánk, legjobban egy orange törpe spiccre hasonlít, bár a csivavák között is van hosszúszőrű, de álláspontunk szerint a képen látott kiskutya spicc. de, nem tudom úgy gondolom hogy csivava ....
2013. dec. 29. 20:03
 4/11 A kérdező kommentje:

Bár nem zavarna az sem hogyha spicc mert, szeretem és úgy is fogom szeretni, de pároztatni szeretném mert, rajta van.. és így csak tudnom kellene hogy most akkor milyen fajta ... :)

Reméllem tudtok segíteni :)

2013. dec. 29. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyertelmuen keverek. Latszik, van benne spicc, de valami egeszen mas is.
2013. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha keverék lenne akkor nem vették volna be a csivava fanok közé...érdekes módon nem írt senki a csivava fanba sem h öö keverék vagy akármi.....
2013. dec. 29. 20:43
 7/11 Akiteki ***** válasza:
100%

Ha minden választ töröltetsz, előbb-utóbb magadban fogsz beszélni.

Ne szaporítsd a keverék kutyádat!!!!

2013. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Keverék!!!

Ja és ki kell ábránditsalak de nem tudod utólag törzskönyvezni, még akkor sem ha fajtatiszta volna. De mivel ő nem az, ez nem is számit, mert ez a kutya semmiképp nem kapna. Ha törzskönyves kutyát akarsz vegyél tenyésztőtől, akkor nem kell találgatni, hogy milyen fajta. Mondjuk nálad ez az opció is kilőve, mert ilyennek tenyésztő nem adna kutyát.

NE SZAPORITS! Van elég keverék a menhelyeken meg az utcákon, nem kell több. Fel kéne már fogni.

2013. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
-.-" de, tudtok okoskodni ......
2013. dec. 30. 11:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Talan azert, mert te esz nelkul paroztatnad a kiskutyadat. Nem mindegy, milyen fajta.

Aranyos, es kesz. Nem kell neki szaporodni, mert o inkabb egeszsegesen, boldogan, stresszmentesen szeretne elni.

2013. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!