Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol bulldogosok segítségét...

Angol bulldogosok segítségét szeretném kérni?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne:

1.Mitől lehet hogy a kutyusom lábujjai között folyamatosan begyullad valamitől.Már 1000x voltam vele orvosnál,először azt mondták hogy toklász van benne,vagy talán valami más,de semmi.Mindig elmúlik,ahogy kezelgetem majd megint kifakad.

2.Normális az hogy állandóan vissza büfög mindent,és ha iszik általában mindig jön vissza a kaja is.Már direkt csak szárazon adok neki kaját,és kicsit késöbb a vizet,de sokszor ilyenkor is "kidob valamit"


2009. nov. 27. 14:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem sok mindent tudok vele én se tenni... Mi is voltunk már több orvosnál,egyik se tudott mit kezdeni vele.Ezért gondoltam,hátha a kutyások jobban tudják mi lehet ez.Köszi a választ! :)
2009. nov. 27. 22:40
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát ennyi! Nektek mit ajánlottak? a toklászon kivül:(((
2009. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát igen először mindegyik doki toklásszal jött,aztán csináltak bőrkaparék mintát,ott se derült ki semmi,aztán jött hogy hátha valami kajára,de már ezt is kipróbáltuk és semmi.Már én is hallottam pár kutyástól,hogy van ilyen problémájuk,de hihetetlen,hogy nem lehet rájönni az okára...
2009. nov. 28. 14:01
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

Esetleg próbáld ki, hogy minden este beáztatod a lábait kamilla teába. Mindegyik tappancsát tartsd benne 1-2 percig. Hátha segít.

A kamilla tea után ki lehet próbálni a körömvirág krémet, illetve a hipermangánt (lila por, vízben kell oldani. Gyógyszertárban vén nélkül kapható. Nagyon jó fertőtlenítőszer, de oda kell figyelni, hogyha hosszú távon kiszárad tőle a kutya lába vagy allergiás reakciót ad, abba kell hagyni az alkalmazását).

Próbáld ki mindhármat, de egyszerre mindig csak egy szert használj, és mindegyik esetben alkalmazd 2-3 hétig, hogy megmutatkozzon, hat-e vagy sem.

2009. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"A válaszoló tényleg nagyon buta és született kötözködő. Segíthetnélek, hogy hogyan fogalmazhattál volna szabatosabban. De minek? Én értettem, hogy miről van szó. Segíteni, sajnos nem tudok, csak felháborított a válaszadó butasága. Segítségre Tőle sem számíthatsz.

"



Szevasz kedves barátom!

Hát érdekelne, hogy honnan szerezted ezt az emberismeretet, hogy egy egysorors üzenetből meg tudod mondani, hogy ki a buta és ki nem. Miért lennék buta? Az, hogy kötözködő az még talán oké. Mi van, ha én egy művelt ember vagyok? Segítségre nem számíthat tőlem? Honnan tudod? Honnan tudod, h egyébként nem vagyok állatorvos, akinek a bulldogok a kedvencei?

Szerintem az csinál butaságot, aki rögtön ítél. Én sem mondom rád, hogy buta vagy, mivel nem ismerlek.

Amúgy bocs, hogy kötekedtem.

2009. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem tudom, hogy az ország melyik részén laksz, de érdemes lenne felkeresned Érden a Kutyavári Állatorvosi rendelőt, nagyon jó dokik, és mindegyiknek angol bulijai vannak! Ha valaki tud szerintem segiteni, akkor ök azok. Valoszinü egyik problémád sem lesz ismeretlen számukra. [link]

esetleg hivd fel öket!! elözö válaszolónak pedig csak annyit, hogy szerintem egy állatorvos, aki tudná a megoldást, nem azzal foglalkozna, hogy mibe lehet belekötni, hanem az imádott bulldognak probálna segiteni..

2009. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)Megfogom keresni őket,nincsenek is olyan messze,úgyhogy mindenképpen megpróbálom.
2009. nov. 29. 20:57
 18/20 anonim válasza:

Szia

milyen tápot adsz neki a bulldognál előfordul hogy a csirke ízesítésű tápokra allergiásak próbálj váltani de előtte fogd diétára főzzél tésztát vagy rizset teljesen naturba sót semmit ne adj hozzá csak forró vízbe főzd ki.

2010. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Szia

Nekem egy 4 hónapos angol bulldogom van én is küszködök majd nem egy ilyen problámával neki valami megcsipte vagy megszúrta a combját rettentően fel dagadt utána megnyitották és gennyes cucc jött ki belőle ezután jártam minden nap kétszer tisztásra de még a mai napig is van egy kicsi váladék ami amitt bedagad a lába most tisztitás után le lett kötve hogy a bőr tapadjon meg neki ne tudjon váladék oda menni de kezeljük és még sántit is mert 1 hétig nem használta a lábát röntgen minden volt nincs törése a csontozata egészséges remélem megoldódik a problémád nekem is már a tököm ki van hogy nem gyógyul de csak meg fog járok kezelésre tisztogatják kutyaváriékról annyit hogy nagyon rendesek én nyházi vagyok és Zsargalt felhívtam hogy mi lehet a kutyával mikor nagyon feldagadt a lába küldtem neki képet és egyből el mondta hogy szerinte tályog és meg kell várni míg megér és utána kinyomni szóval egyből segített.

Kitartást és is ezzel bíztatom magam hogy egyszer elmúlik neki mert nem a pénz érdekel csak az ő egészsége.

2010. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos vannak ilyen arrogáns kötözködő érthetetlen emberek... Bölcsebben tette volna ha csendbe marad.
2010. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!