Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol bulldogosok segítségét...

Angol bulldogosok segítségét szeretném kérni?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne:

1.Mitől lehet hogy a kutyusom lábujjai között folyamatosan begyullad valamitől.Már 1000x voltam vele orvosnál,először azt mondták hogy toklász van benne,vagy talán valami más,de semmi.Mindig elmúlik,ahogy kezelgetem majd megint kifakad.

2.Normális az hogy állandóan vissza büfög mindent,és ha iszik általában mindig jön vissza a kaja is.Már direkt csak szárazon adok neki kaját,és kicsit késöbb a vizet,de sokszor ilyenkor is "kidob valamit"


2009. nov. 27. 14:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

"Angol bulldogosok segítségét szeretném kérni?"

Honnan tudjuk, hogy szeretnéd-e angol bulldogosok segítségét kérni? Erre csak te tudhatod a választ.

2009. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz segíteni,akkor inkább ne szólj hozzá...

Amúgy muszáj kérdőjelet tenni a végére,mert különben nem lehet kérdést kiírni.De gondolom majd az inteligensebbek így is fogják érteni.

2009. nov. 27. 15:15
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

A lábai: milyen szerrel kezeled a lábát? Az orvosok mit mondtak? Vettek tőle bőrkaparékot? A bőrkaparék nagyon fontos lenne!

Erre így nem lehet tanácsot adni, mert ezer oka lehet: vékony a bőre, ezért felszakad, allergiás (akár kajára, akár a lakásban valamilyen anyagra), gombás/bakteriális/vírusos fertőzése is lehet.

A kajával kapcsolatban?: Habzsol vagy rendes tempóban eszik? Ha habzsol, akkor azért öklendezi vissza a táplálékot. Ha rendes tempóban, akkor valamilyen emésztő szervrendszeri problémája lehet.

Próbáld ki, hogy a napi adagját két részre osztod (tehát egyszerre kevesebbet kapjon), és pont hogy nem szárazon, hanem nedvesen (akárcsak vízbe áztatva) adod. A nedves, szottyos kaja könnyebben csúszik, mint a száraz. Mindent visszahány, vagy csak a tápot?

2009. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A válaszoló tényleg nagyon buta és született kötözködő. Segíthetnélek, hogy hogyan fogalmazhattál volna szabatosabban. De minek? Én értettem, hogy miről van szó. Segíteni, sajnos nem tudok, csak felháborított a válaszadó butasága. Segítségre Tőle sem számíthatsz.
2009. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez a legelsőről szólt, csak pont akkor érkezett az első komoly válasz.
2009. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
szia! sajnos ez kifejezetten bulldogbetegség, sajnos nálunk is ilyen folyamatosan az egyik kutya lába.. felvágták már nem egyszer, kitisztiják, gyogyszer, kenöcs... semmi nem segit.. ilyen tályog szerü valami van a böre alatt, ami idöröl idöre kifakad...
2009. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen vettek kaparékot ott se derült ki semmi... Kajával is próbálkoztam,mind az allergia szempontjából,mind a vissza büfögés miatt.Kapott már Royal Canin bulldog tápot,aztán olyat ami kimondott gyógytáp(ennek már nem tudom mi volt a neve)Hill's-et,most egy újjal próbálkozunk Brit Care bárányos rizses.Enni amúgy nem eszik mohón,bulldoghoz képest "szépen" eszik.De szinte tényleg minden 2x eszik meg,mert folyamatosan kijön belőle.Próbáltam áztatva is de úgy még rosszabb.Már tanácstalan vagyok mivel próbálkozzam...
2009. nov. 27. 21:23
 8/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótól kérdezném még,hogy nálatok milyen gyakran jön elő ez a lábán?
2009. nov. 27. 21:25
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát sajnos elég gyakran. nem rég volt felvágva...kitisztitották pár honapig szebb volt, de most megint ugyanolyan szegénynek... mindig kinyomjuk amennyire tudjuk, lekezeljük, de igazábol nem lehet vele mit csinálni. a doki azt mondta hogy nem mer mélyebbre metszeni nehogy valami ideget sértsen:((( jo a helyzet!
2009. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
amugy több doki látta már a kutyát, egyik sem tud semmi használhatot adni vagy mondani vagy csinálni...
2009. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!