Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kulonbseg a shih-tzu es...

Mi a kulonbseg a shih-tzu es a lhasa apso kozott?

Figyelt kérdés
Vannak tapasztalataid? esetleg van papillonod?Melyiket ajanlod? Ezeket a fajtakat hazban kell tartani? Arban megegyeznek? a harom fajta kozul fogok valasztani, kerem irjon akinek van vagy volt.
2009. nov. 27. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi a különbség a kutya meg a macska között?
2009. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
änyáád ..
2009. nov. 27. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
a lhasa apsonak hosszabb az orra mint a shih-tzunak, a fejformája is más... Igen ezek szobakutyák..Nekem shih-tzum van
2009. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem papillont vegyél. Azokkal lehet dolgozni. Legalábbis azt olvastam meg láttam, hogy sokat agilityznek és egyéb kutyás dolgokat csinálnak velel. Elleben a másik két fajtát nem nagyon láttam ilyen helyeken. Persze kérdés, hogy te akarsz-e vele kutyázni vagy csak dísznek kell. Bár nem tudom, attól még lehet hogy sikeresek ilyen helyeken is az említett kutyák és csak én nem láttam.

Szerintem mindegyiket házban kell tartani, bár ismerek ilyesmi keveréket aki kint alkik kutyaházban, nagy kutyával összebújva.

2009. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dolgozni??? ezek nem munkakutyák! társasági kutyák, ölebek. Munkavizsgájuk se lehet.. összekevered a szezont a fazonnal, kedves elöttem szóló. amugy ahih-tzuval is lehet érdekes dolgokat csinálni:) s [link]
2009. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem munkavizsgát értettem a dolgozás alatt mint mondtam hanem agilityt és ilyesmit. De elnézést ha ezzel megbántottam a díszkutyákat. :) Nem tudom miért olyan nagy érdem társasági kutyának lenni és nem csinálni semmit, mikor az ember legjobb barátja cím akkor sem kopik el, ha a könnyen lenyalogatása mellett egy kutya tud mondjuk csibészelni is. De nálam a kutya mindenfajta kiképzése munkát jelent. Mint ahogy az is, mert munka nélkül akadályugrásra sem lehet megtanítani. Na, szal bocs ha félreértettél.
2009. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát elég viccesen nézne ki egy csipészelhető papillon, vagy shih-tzu, tudod van aki kedvtelésböl tart állatot, nem disznek! disznek halak vannak az akváriumba! legalábbis nálunk.egy kiskutyával is foglalkozni kell, de semmi szükség rá, hogy agyonképezzem. tud ülni, pacsit ad, poráz nélkül sétál láb mellett, ugat ha mondom neki... mit tudjon még? kávét főzni? vagy porszivozzon?? vagy esetleg csibészeljem???:D
2009. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Általában a kutyasuliban is "dolgoznak" az ebek...

Amikor mi jártunk suliba akkor volt agilytiző csivava is (és nagyon ügyes volt!) :-).

A másik kettő inkább csak öleb (bár a Lhasa elég jó jelző kutya) a hosszabb szőr miatt.

Apportírozni (labdázni) mindegyikkel lehet.

Szerintem úgy válassz, hogy mennyi időd van a szőr ápolására (mind a három elég kicsi viszont a hosszabb szőrt ilyen időben szinte mindig fürdetni kell).

2009. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21:33-as akkor téeg nagyon csodállak, hogy te munka nélkül, a kanapéból tudtad ezt neki megtanítani! Ezért a pacsiadát nem tekinted munkának. Nekem munka volt megtanítani, idő és erőbefektetés. Azért viszont nem hogy értelmezni képtelen vagy. Megmondtam, hogy nem munkaversenyről meg csibészelésről van szó. Amúgy meg köztudott tény, hogy azok az agyonképzett szerencsétlen kutyák végül sokkal nagyobb szabadségot élveznek képzettségük folytán mint azon társaik akiket a természetes szabad szellemben nevelnek. :) Nem tudom neked milyen kutyád van, de az enyém unatkozna ha nem nevelném, mert a séta meg a labdadobálás nem tölti ki a napot
2009. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Marha nagy szabadság lehet vezényszora fingani. amugy shih-tzum van:P és nem én nem tudom értelmezni a mondatokat, hanem te..
2009. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!