Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Pekingi palotapincsi kutyusom állandóan vakarózik, a bőre nagy részben feketés, mintha koszos lenne. Sebesre kaparja magát. Régebben is volt ilyen gondja, de akkor az állatorvos azt mondta bolhás, pedig nem volt az. Most sem az! Mi lehet a baja??? Ha valami komolyabb megfertőzheti a másik palotapincsimet? Sajna szétválasztani nem tudom őket, mert egymás nélkül megőrülnek.
2009. nov. 26. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Allergia? Atka?
2009. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Allergia, atka, gomba.

Vidd dokihoz, de ne csak nézegesse, hanem vizsgálja meg. Vegyen bőrkaparékmintát, csináljon egy labort. Akkor tudni fogja, hogy mi a baj és hogyan kell kezelni.

2009. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, h rühes (ez komoly!:) A macskámnak nemrég hasonló tünetei voltak, és az volt, de már kigyógyult belőle.

Mindenképp vidd el orvoshoz!!

2009. nov. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bolha pete allergia, kaja alapanyag allergia ( csirkehús,tartósító,stb)

a sok fürdéstől gombás fertőzés,stb.

állatorvos, és kutyakozmetikus .

2009. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

probáld meg a fekete izéket az ujjaddal szétdörzsölni, ha véres lesz, akkor bizony bolhakaki!!

vidd el dokihoz!

2009. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem véres ha dörzsölöm neki, szóval nem bolha. Ő kaparja magát véresre. Asszem viszem a dokihoz, nem várok vele, hátha javul. Fürdetni nem igazán szoktam, csak tegnap fürdettem, mert utána olyan jól érezte magát, egy jó ideig nem is kaparozott.
2009. nov. 27. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!