Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull kutyanév kerestetik,...

Pitbull kutyanév kerestetik, milyen nevet adjak neki?

Figyelt kérdés

van egy kis pittem ,nagyon harcias és valami hozzá illő nevet szeretnék,különlegeset .

szuka


2009. nov. 25. 16:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
:O miért ne lehetne 2 házzal arréb is van egy , söt az utcában van vagy 3... még johogy sosem találkoztam velük az utcán kint.
2009. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az én Pitem Shana:) Imádom fél éves
2009. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy törvény szerint nem lehet, sőt ivartalanítási kötelezettség alatt állnak. Az, hogy ezt nem tartják be az más kérdés.

Megint más kérdés, hogy szerintem inkább azt kéne csinálni, mint Nyugat-Európában, ahol wesentesztre kell vinni őket (és nem csak a pitteket, hanem vagy 20 fajtát) és ha a kutya agresszív, neveletlen, kezelhetetlen, akkor elaltatják. Szerintem sokkal jobb megoldás.

2009. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

szerintem meg nevelés kérdése!

én nem nevelem az agressziora!

2009. nov. 25. 17:15
 15/22 anonim válasza:
Az enyémet Shivának hívják :)
2009. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Akkor hogy érted a harciasságot?
2009. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

17:00 Ne hogy szívinfarktust kapjál már itt a végén... istenem.

Kérdező szerintem jó még a Bessie is vagy a Dollár.

2009. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
ugy értem hogy 4kutyám van és mindeggyikkel szemben ö a falkavezért meg mindig rendre utasitja öket
2009. nov. 25. 22:56
 19/22 anonim ***** válasza:

Ma már legtöbb ember azt mondja Pitbullom van , holott az egy sima Amstaff!

IGAZI Pit M.O.kevés van is nem ennyire elterjedt hogy minden 3. embernek az legyen !

Nekem volt TK-ves Pitem , külföldről vettük, szuka de ivartalanítani kellett !

Ha megnézitek az eladó piteket , nem azok csak így talán jobban eladható , ha pitnek mondják !

Ennyi ! Amúgy az én Amstaff kanomnak a neve : Belfegor :P

2009. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Több pitbull és pit pit-amstaff mix van az országban, mint amstaff. Ezt ránézésre meg lehet mondani.

Azok akik azon vitatkoznak lehet-e pitet tartani húzzanak már vissza a jó büdös ***** anyjukba! A kérdésre válaszoljatok.


Én Shábának tuti nem nevezném a kutyámat mert van egy olyan macskakaja és mindig az jut eszembe. A Sierra vagy a Sunny viszont jó. Sőt, a Vadóc vagy a Mystic is (az X-menből). Az én pitemet Kendrának hívják.

2009. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!