Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shih-tzu vagy Westie?

Shih-tzu vagy Westie?

Figyelt kérdés

-Nappal(3-4 ora)kint lenne.

-Nyugodt legyen.

-Ne hullajtsa "nagyon" a szőrét.


A shih-tzu-t kell vinni a kozmetikushoz?:)


2009. nov. 24. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Kell vinni kozmetikushoz,de a westiet is. Én a shit-zut ajánlom.
2009. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy a Westiet kell:)

Köszi.

2009. nov. 24. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Shih-tzu a SJÁTOM harapott meg... Westie-t ajánlom most nekem is olyan van :)) és marad is:D
2009. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Westie!!!

A kutya nyugodsága a nevelésen múlik.bár a westiekről tudni kell,hogy örök gyerek,vidám kutyus))

A westie (fajtastandardnak megfelelően) nem hullajtja a szőrét,az elhalt szőröket trimmeléssel kell kihuzgálni.

Ezért 12 hetente kell kutyakozmetikushoz vinni.


Én is westie tulajdonosa vagyok,imádom,nem adnám semmiért és nem cserélném le egyik kutyafajtára sem!

2009. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megharapott a shih-tzum. huha:)) biztos jo fajta lehetett..agressziv, ideggyenge kutyák sajnos minden fajtánál elöfordulnak, hála a sok szaporitonak. Nekem shih-tzum van, de mivel egyáltalán nem kinti kutya, ezért a westiet mondanám.. shih-tzunak alapjáraton földig érö szöre van, naponta kell fésülgetni, és nem kell vinni kozmetikushoz, de lehet, ha nem akarod a szörét hosszura hagyni. amugy az a fontos hogy honnan veszel kutyát, alapjáraton a shih-tzu nagyon nyugodt, cseppet sem agressziv, bátor, kiváncsi kis bohóc
2009. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
a Shih-tzu nem hullajtja a szörét egyátalán és nem kell kozmetikushoz vinni te is letudod nyirni a szörét :)
2009. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is shih-tzum van, csak ajánlani tudom. Nyugodt, kiegyensúlyozott kutya, nagyon jó döntés volt, h ilyet vettem. Ha megharap, az egyedül a te hibád, mert rosszul neveled! Gondolom, a westinél az előző hozzászóló már nem követte el ugyanazokat a hibákat.
2010. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A shih-tzut is ápolni kell, de nem muszáj kozmetikushoz vinni. Én a shih-tzut ajánlom. kedves, nyugodt, aranyos fajta, jó jelzőkutya. Ha a kutya megharapja a gazdáját, az a gazdát és nem a kutyát minősíti
2010. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért harapott meg a "saját" Shih-tzud, mert gondolom úgy bántál vele.;) Elmondom neked, hogy a Westiek sokkal mogorvábbak, ez már a nevükből is kiderül, hiszen TERRIER.
2010. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak a shoh-tzut ajánlom sokkal jobb (mindenben) mint a westie
2010. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!