Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat Szerdán műtötték,...

Vidual01 kérdése:

A kutyámat Szerdán műtötték, és leborotválták a lábát! Segítség kellene, mi ez a "kiütés"?

Figyelt kérdés

hogy ne fázzon Pamut "zoknit" csináltunk neki, amivel eddig nem is volt probléma, ma estére azonban nagyon csúnyán fest a lába, nem a varrat, hanem a varrattól pár centire, olyan, mintha eleven seb lenne rajta. Bekentük Bethadinnal, de nagyon megkergült utána, pedig elméletben nem csípi. Valami ötlet? Segítene valaki? Kép: Nagyon sűrgős lenne, aki tud, segítsen! Langyos vízzel kb 4x letörölgettük a bethadint



[link] jpg


Kép!



2013. dec. 8. 21:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Itt a kép:


[link]

2013. dec. 8. 21:53
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy a zokni, amit ráhúztatok kidörzsölte neki?
2013. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Vagy esetleg nem lehetséges, hogy rágta ott magát? Bár mondjuk akkor inkább a varratot rágta volna :/
2013. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt feszes, állandóan lecsúszott, én például rá se adtam arra 2-3 percre még kivittem.
2013. dec. 8. 21:59
 5/16 A kérdező kommentje:
Tölcsér van a fején, meg szinte 24 órás megfigyelésen tartjuk, nem tud hozzáférni
2013. dec. 8. 22:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos én nem tudok segíteni :/ Nem tudom mi lehet az. Hátha jönnek okosabbak és megmondják. De holnap szerintem mindenképp mutasd meg a dokinak!
2013. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm! :)

Holnap mindenképp dokihoz viszem.

2013. dec. 8. 22:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát nincs mit! :/
2013. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Szia.Keresztszalag- műtét? :) Valószínűsítem, hogy a kötésed (zoknid) vagy a tölcsér széle a ludas. Maga a borotválás is irritálja a bőrt ( szépen ki is van pirulva a térdízületig), és egy laza kötés csak ront a helyzeten, mert mocorog és dörzsöl. A hámhiányra nem kell feltétlenül jód, inkább csak valami hámosító. Persze az sosem árt, ha rá néz a kolléga, mert élőben a dolgok sokszor mást is mutatnak, mint képen. Remélem, tudtam segíteni.
2013. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire mondok hülyeséget, de nem lehet, hogy allergiás a zokni gumirészére? Vagy nem akadt bele a zokni valahova, és úgy vágta meg a kutyát?
2013. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!