Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit eszik egy palotapincsi?

Mit eszik egy palotapincsi?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb. azt, amit más kutya.
2009. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ugyanazt mint a többi kutya.
2009. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen.Adtam neki kutyatápot nem kellet neki.Adtam abból amit főztem nem kellet neki .Tegnap adtam neki rizst csirkehússal na azt meg ette.Vettem neki kekszet azt is meg ette....
2009. nov. 21. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mit evett??

Vagy tán kölyökről van szó aki most került hozzád?

Mert akkor a tenyésztőt kell megkérdezni, már tápról/ táplálékról fokozatosan kell átszoktatni, hogy egyen is a kutyus.

2009. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt nem árt tudni, hogy eddig mit evett. Egyébként ismerek olyat, akinek a kutyája nem szereti a kutyakaját, csak a házi kosztot. Ízlések és pofonok, a kutyáknál is :) Első voltam.
2009. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha normális kajáról van szó, akkor várj egy kicsit aztán majd megeszi. Nem kell neki könyörögni. Ha nem eszik akkor vedd el tőle és majd eszik következő alkalommal. A kutyának árt a változatosság. Nehogymár ő monjda meg hogy mit eszik. Amúgy ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy mit eszik a Nagy Erzsike... Minden kutyának más a kedvence.
2009. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy ö már 3 éves de most került hozzám.Az előző gazdája kitette szegényt az utcára,egy hölgy meg találta hazavitte de meg tartani nem tudta így került hozzám.Azt mondta a hölgy hogy a kutyatápot nem szereti és hogy a házi kosztot részesíti előnyben.
2009. nov. 21. 21:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor egyen azt!!
2009. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2009. nov. 21. 21:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy utcára kitett kutya nem eszi meg a kutyatápot? a fene a jó dolgát!:) szerintem probálkozz meg egy kistestű kutyáknak való minöségibb száraztáppal. lehet venni kimérve, kérsz belöle kostolot, igy megtudod megeszi vagy nem, és nem veszik kárba! Házi koszt??? hát az nem a legjobb egy kutyának szerintem azért eszik azt mert azt ismeri
2009. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!