Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ír szettert lehet lakásban...

Ír szettert lehet lakásban tartani?

Figyelt kérdés
Mivel egyetemista vagyok, ezért többnyire otthon vagyok egész nap. :D Szóval nem lenne sokat egyedül. Meg gyakran mennénk az erdőbe kirándulni. Szerintetek?
2009. nov. 21. 11:36
 1/5 anonim válasza:
100%
Sztem lehet, Anyukám is ott tartja, már elmúlt 14 éves. Nagyon jól érzi magát, Anyu még ma is sokat sétál vele, mert igényli! Menj vele sokat sétálni és nem lesz vele gond! Nagyon békés fajta és te leszel a mindene!!! :-)
2009. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kutyát nem lehet lakásban tartani! Vegyél aranyhalat. Ne szenvedjen már az a szerencsétlen kutya egy lakásba zárva.
2009. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen fajta kutyát tarthatsz lakásban, ha biztosítod számára a fajtájának és vérmérsékletének megfelelő sétaidőt. A sétaidő egy mozgékonyabb fajtánál lehet 3-4 óra, egy nyugodtabbnál 2-3. A fennmaradó idő nagy részét minden kutya átalussza.
2009. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Kiegészítés:

Nem értem miért kell a lakásban atrtott kutyákon felháborodni. Nekem ugyan kerti kutyáim vannak, de bejöhetnek, ha akarnak, és sokszor akarnak, mert a közelemben akarnak lenni.

A lakásban atrtott kutyákkal a legtöbbször többet foglalkoznak mint azokkal, akiket kicsaapnak egy kertbe és ott vannak egész nap, foglalkozás és séta nélkül.

A kert ugyanolyan "börön" lehet a kutyának mint egy lakás, ha soha nem jut ki belőle.

Tehát ne általánosítsunk, hanem azt tartsuk szem előtt, hogy megadjuk a kutyának amire szüksége van.

2009. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*börtön
2009. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!