Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4éves shih-tzu miért csinálja?...

4éves shih-tzu miért csinálja? Mintha bekómálna. Alvás közben csinálja.

Figyelt kérdés
felfeszíti a fejét.és tekergeti. a szemei mintha fennakadnának.vagy fél percig csinálja.hang nélkül,ha felébresztem befejezi.
2009. nov. 19. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hát ha egy picit megmerevedik a teste és fennakad a szeme az embereknél asszem szívroham TUDOM HOGY KUTYÁKNÁL MÁS

am az enyém is szokott ilyet meg álmába fut:Dde teljesen egészségs keverék.

2009. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szívroham JELE*bocsi*
2009. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha fel tudod azonnal ébreszteni, akkor csak álmodik.

Ha nem, akkor nagyon epilepsziás kisrohamnak néz ki. Akkor a kutya hátrafeszíti a fejét, homorít, megfeszülnek az izmai.

2009. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
igen igen énis arra tippeltem / 1.2. válaszolo/
2009. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vagy epilepszia vagy pedig magas vérnyomás, de lehet, hogy csak nagyon mélyen alszik, mert ha CSAK álmában alvás közben csiálja, akkor ez a legvalószínűbb, a magas vérnyomással járó "roham" legőképp játék vagy szaladgálás közben jelentkezik az állatnál, az epilepszia pedig bármikor jelentkezhet nap közben és éjjel is, szóval valamilyen alvászavar lehet szerintem.
2009. nov. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

hát akkor visszük dokihoz,nézze meg mi lehet a baj.

és mit mit szoktak csinálni egy epilepsziás kutyával?

2009. nov. 20. 10:55
 7/18 anonim ***** válasza:
Gyógyszert szoktak felírni, hogy a rohamok ne jelentkezzenek.
2009. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vigyázz! Hogy ha elviszed dokihoz ne emlísd az epilepsziát, jöjjön rá magától a doki, ha tényleg ez a baja a kutyának, de ha bogarat ültetsz az orvos fülébe, hogy epilepszia, akkor kötni fogja az ebet a karóhoz. (tapasztalat!) Az epilepsziát nagyon erős gyógyszerekkel lehet csak "kezelni" amitől nagyon sok mellékhatás fog jelentkezni. És tényleg fognak jelentkezni a tünetek, vizelettartási problémák, bágyadság, ingerültség... Ezért mondd meg az állatorvosnak, hogy először mindenféle betegségre teszteljék, vizsgálják ki rendesen, és ha már minden lehetőség ki van zárva, csak akkor hagyd, hogy diagnosztizálják az epilepsziát és írjanak fel gyógyszert. Sok sikert, remélem nem epilepsziás, én jól megszívtam egy epilepsziára való gyógyszerrel, amit a kutyámnak kellett beadnom, szóval tudom miről beszélek :(
2009. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszi szépen.

nem olyan sűrű ez a jelenség,kb.2-3havonta 1x-2x.

persze, nem mondjuk a dokinak.az ingerűltség nem lenne nyerő egy egy éves gyerek mellett.

ja,viszont hányni úgy két naponta hány.sima sárgát.(mint a nyerstojás).ez is lehet az epilepszia tünete?

2009. nov. 20. 22:08
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem tünete. A sima sárga hányás gyomorégés (gyomorsav túltengés) tünete, viszonylag normális jelenség. Érdemes az ételén változtatni, illetve sétáltatásnál hagyni, hogy egyen füvet.

Mit eszik?

2009. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!