Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam össze a...

Hogy szoktassam össze a kutyát és a macskát?

Figyelt kérdés
1 éve van 1 macskám és most kaptam 1 kis francia bulldogot. Amióta itt a kiskutya a macska nem jön ki az ágy alól. Nem tudom sehogy kicsalogatni. Már a kajáját is odavittem neki. Egyszer oda ment hozzá a kutya, erre elkezdte fújni meg karmolni. Meg fogja szokni??? A kiskutyát nem akarom elvinni innen, mert már nagyon a szívemhez nőtt, de a macskát se akarom kínozni ezzel.
2009. nov. 19. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is macska-kutya tulajdonos vagyok,szerintem az összeszoktatás nagyon függ a állatok természetétől,Mikor a kutyám idekerült a cicámhoz akkor a macska felugrott az asztalra és nem tudta szegényke mit csináljon,a kutyám akkor még pici volt és nagyon kiváncsi,ugrált a macska körül meg minden.Én nem erőltettem a szoktatást,egyik nap észrevettem hogy ismerkednek,nagyon örültem.Szerintem neked is menni fog csak az állatoknak időre van szüksége,hogy megszokják,hogy mással is osztozni kell a gazdin :)
2009. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!