Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne jó hobbi kutyának?

Melyik lenne jó hobbi kutyának?

Figyelt kérdés

Egyedül élek.Otthon webfordítással foglalkozom.Szeretnék egy nem túl drága kutyát.Mit válasszak? Fajtisztát vagy keverék kutyust?

Előre is köszönöm a válaszokat.

34/N


2009. nov. 19. 13:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%

[link]

Bandita nagyon édes!

2010. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a spániel mentőknél is :-) [link] Nekem is spanim van, imádom. Mivel otthonról dolgozom szinte mindig együtt vagyunk, rengeteget sétálunk, de egyedül is jól elvan. Most van bent egy nagyon helyes spani keverék fekete kislány :-)
2010. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%
Vagy menhely vagy egy pincsi :) Igaz makacsok de édes kis dögök.
2010. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
a menhelyeken NEM altatják őket, csak ha semmi esélyük sincs az örökbefogadásra, mert betegek vagy agresszívok. altatás a gyepmesteri telepeken van, de ott két héten belül. tehát szerintem gyepi telepről hozz el kutyát, majd meglátod, milyen jó érzés lesz.
2010. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Először is minden kutya fajtiszta :)

Nézd meg ezt az oldalt: [link]

Szerintem jó kutyaválasztási tanácsok vannak rajta. :)

2010. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%
én a beaglet ajánlom egy fajtisztát 15-20ezerélt már tudsz venni v fajtamentőknél örökbe fogadhatsz ha lakásban van persze fürdetni kell dehát minden kutyát kell szőrével stb nem kell sokat foglalkozni csak sok mozgást igényel de 3-4 óra neki bőven elég okos,tanulékony,nem szereti ha babusgatják csak kicsit falánk tud lenni (arra figyelj oda)és kicsi korában jól neveld meg mert akik szidják a beaglet azok nem nevelték meg (és akkor rossz tud lenni)igazi kis vagány kutya, de akármit is választasz sok szerencsét!
2010. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%

én a beagle-t lakásba nem ajánlanám, ahhoz túl aktív és rosszcsont :)))

inkább vegyél bolognese-t . pici, nem hullik a szőre, és igazi lakáskutya, mégsincs túlszaporítva .

2010. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem látogass el a hozzád legközelebb eső menhelyre. Az ottani önkéntesek tudnak ajánlani Neked testhezálló kutyát. Aki megtetszik, azzal tudsz ott ismerkedni, megsétáltathatod. Én is így estem szerelembe a kutyámmal, aki a világ legokosabb, legragaszkodóbb és leg....:-))) Merre laksz, ajánlunk Neked helyet, ha gondolod!
2010. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

IV.kerületbe.

Ellátogattam ide: Rex alapítvány és most 2 kutyussal ismerkedem: 1 fajtatiszta golden retriever akit egy kis műanyag ketrecbe zártak és ott hagyták a menhely előtt.És egy beagle-spániel keverékkel akit Maszatnak hívnak és a gazdája adta be..Inkább Alex a golden tetszik ő valahogy jobban ragaszkodóbb arcáról és testéről az a bájos kisugárzs látszik,mintha neki lenne a legjobb.

2010. márc. 12. 18:58
 20/23 anonim válasza:
100%
szerintem egy állat menhejről fogagy örökbe kugyust és evvel akár meg is mentheted egy kutyus életét és szebé teheted
2010. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!