Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne jó hobbi kutyának?

Melyik lenne jó hobbi kutyának?

Figyelt kérdés

Egyedül élek.Otthon webfordítással foglalkozom.Szeretnék egy nem túl drága kutyát.Mit válasszak? Fajtisztát vagy keverék kutyust?

Előre is köszönöm a válaszokat.

34/N


2009. nov. 19. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ, hogy milyen kutyus való neked. Panelban, vagy kertes házban élsz? Ha panelban, akkor naponta mennyi időt tudsz a sétájára fordítani? Ha sok időd van, akkor lehet egy pattogósabb kutyus pl. jack russel terrier,ha nincs annyi időd, hogy napi 1-1,5 órát sétálgass, akkor pl. palota pincsi. Vagy vigyél haza menhelyről..... Ott válogathatsz bőven és sok infót is adnak a kutyusokról.
2009. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Egy kis 2 szobás házban lakok,van kert.Napi sétára 4-5 órát gondoltam.

Köszönöm a gyors válaszodat.

2009. nov. 19. 14:01
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
4-5 órát tudsz sétálni naponta?... biztos ez?...
2009. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3-4 bocs elirtam
2009. nov. 19. 14:04
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem fontos neked h fajtatiszta legyen, ill. a vásárlására nem akarstz sokat költeni, akkor leginkább egy örökbefogadott keveréket ajánlanék. Nekem is olyanom van, és a legjobb döntés volt amit életemben hoztam.

A Tordas Zoo-ból hoztam el, már felnőttként. Teljesen komplex tájékoztatást kaptam a jelleméről és nem csalódtam. 4 éve a világ legjobb kutyájának vagyok a gazdája. :o)


(társasházban is lehet bármilyen kutyát tartani megfelelő mozgatás mellett, ne aggódj!)

2009. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon tudom javasolni neked a kutyaotthonokat!!!

Az én kis keverék kutyusomat az Illatos útról hoztuk. Néha lehet találni fajtatiszta ebeket is, de ha ez nem számít nagyon sok édes szőrgombóc közül választhatsz. Van kis termetű nagy termetű, bébi felnőtt. Amit odaadnak, az mind barátságos. És egy hálás ragaszkodo barátot kapsz plusz megmentesz egy elveszett lelket is! :)

Az interneten kis jellemzést is találsz róluk!

www.illatosut.hu

2009. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Milyen nagyságú kutya tetszik? Milyen formájú, mekkora szőrű, milyen színű? Milyen temperamentumú (makacs, önálló, szolgálatkész stb). Mennyire vagy következetes, hajlandó vagy-e utánajárni a nevelésnek, akarsz-e vele kutyaikoslába járni, hobbiból valamit csinálni vele? Stb. Azért biztos van valamilyen kutya ami tetszik.
2009. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Irány egy menhely!
2009. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Olyat,amilyen szereti ha kényeztetik...nem túl makacs...és kistermetűt.

köszi a válaxokat

2009. nov. 24. 14:42
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl drága kutyát csak szaporítótól kapsz, azt meg inkább ne. Tehát marad a keverék menhelyről, így két kutya életét is megmentheted, azt akit kihozol, és azt akit nem altatnak el emiatt :)
2010. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!