Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt boxeres gazdik?

Vannak itt boxeres gazdik?

Figyelt kérdés

ha tudtok légyszives linkeljetek képet

és írjátok le h hívják milyen nemű hány kiló

mivel etetitek és mennyit stb...


2009. nov. 19. 12:49
 1/8 A kérdező kommentje:
senki? :):)
2009. nov. 19. 14:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia! Nekem van egy 4 éves fehér boxer szuka kutyám Bessie névre hallgat. Acanát kap (pacifica) ezzel kb. egy éve kezdtem el etetni. Amikor utoljára mértem 27 kg volt. Még ezt is sokalom mert van rajta felesleg rendesen nem azért mert nekem így nem tetszik, csak az egészsége érdekében mivel csípőízületi diszpláziás így nem tesz jót az ízületeinek ha sok felesleg van rajta.

2009. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nagyon aranyos

látszik rajta, hogy foglalkozol vele :)

2009. nov. 20. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Jó a kérdés! Már engem is érdekelt a dolog,de úgy tűnik nem sokan vagyunk itt boxi gazdik...

De nekem szerencsém van,mert van egy ilyen rosszcsontom!:)

Ő egy 16 hónapos ivartalanított szuka boxer(a képen 10 hónaposan látható,ekkor hoztuk a menhelyről),jelenleg 29 kiló,feltűnően nagy termetű a szukákhoz képest,sokan azt hiszik kan...

Hogy mivel etetjük? Úgy hozta a sors,hogy külön főznünk kell rá,mivel nagyon érzékeny a gyomra a tápokra,egyetlen egy táp van ami jó neki (de ezt is csak keverve kapja a husival,heti 2x):csak A Brit Care-től a Junior Large Breed hipo-allergén változata jött be nekünk.

Röviden ennyi.:)

2009. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18.45-ös, gyönyörű az a boxer. ;)
2009. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Üdv Boxeresek!

Nekem egy két éves csíkos szukám van jelenleg egy kissé le van soványodva mert kölykei voltak, amúgy nagy termetű 30kg a normál súlya, a kajája Dog Chow Adult és minden ami elé kerül (meggy,cseresznye,körte,szalámis zsemle,sütőtök,stb.stb).

[link]

[link]

Sajna a lassú kapcsolat miatt nem tudtam a kicsikről képet feltölteni de majd pótolom.

Üdv, z-dem

2009. dec. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

A kicsikék már új gazdijuk van, kicsit hiányoznak :(.

2009. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nemtudom mást írni, mint mind gyönyörű :))
2010. máj. 27. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!