Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szóval hol is kezdjem. Most...

Szóval hol is kezdjem. Most figyeltem hogy a kutyám nehezen kakil (gondolom én kicsit szorulása lehet)? Többi lent

Figyelt kérdés
Megtöröltük a fenekét mert fájhatott neki meg viszketett mivel elég gyakran ült le és úgy mintha fájna neki vagy viszketne. Milyen krémet ajánlanátok amivel be lehetne kenni neki a fenekét?

2013. nov. 13. 10:03
 1/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Amit leírtál a férgesség jele is lehet.... azért nem ártana elvinni egy orvoshoz, ha nem javul..ha csak szorulás, akkor egy kis olajos kaja megteszi a hatását.
2013. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom most nem akarok butaságot kérdezni de lehet megtörténik :$ ha férges lenne az látszódna az ürülékében is? Mert eddig nem észleltem mikor szedtem fel neki de ha ugyan ez lesz egy kis olajos kaja után is akkor megyünk az állatorvoshoz köszönöm a választ :)
2013. nov. 13. 10:24
 3/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha férges, nem látszik az ürülékében, csak ha már nagyon elszaporodtak benne...olyankor akár hányhat is. Amikor féregtelenítő tablettát kap azután ürül a székletével, így olyankor láthatod a férgeket.
2013. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Húzta a popóját a földhöz nyomva?

Ha igen, bűzmirigy problémára utal!

2013. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem az h húzta hanem leült és így hogy is mondja mint aki riszálja a popóját (nem viccelődni akartam csak nem tudtam h megfogalmazni)és az mit jelent h bűzmirigy probléma? mert mikor töröltük a fenekét akkor kicsit büdös volt. lehet hogy amiatt?
2013. nov. 13. 10:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg még annyit zárójelbe megjegyeznénk hogy ezt tegnap vettük észre. és ma megtöröltük a fenekét és azóta már nem csinál ilyeneket,de ha nem múlik el elmegyünk állatorvoshoz mindenképp. és köszönöm még1x a válaszokat :)
2013. nov. 13. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
most komolyan, ennyire bonyolult felhívni az állatorvost és megkérdezni hogy mi lehet ez, inkább feljössz egy anonim fórumra ahol (legjobb tudomásom szerint) nem unatkozó állatorvosok ücsörögnek és itt vársz tanácsot? csak tudnám mi ebben a logika...
2013. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Atyaúristen! Olvass utána a neten basszus, hogy mi az a bűzmirigy!!!
2013. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két okoskodó mindent tudó embernek... remélem ti itt sose kérdeztek semmit hanem mindig orvoshoz és más egyéb szolgáltatáshoz fordultok....
2013. nov. 13. 17:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Szánkázásnak hívják, amire én gondolok a popó kapcsán.

Egyébként esélyes a bűzmirigy, menjetek el dokihoz, ő majd kinyomja, ha szükséges!

2013. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!