Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Deofill szagtalanító tabletta...

Deofill szagtalanító tabletta tüzelő szukán?

Figyelt kérdés
Tüzelő szukán szeretném alkalmazni és kíváncsi vagyok,h bevált e valakinek?
2009. nov. 17. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint egy tüzelő szuka szagát semmivel nem fogod tudni elnyomni úgy, hogy egy kan ne érezze meg - max számodra nem lesz olyan intenzív a szaga.
2009. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Inkább ivartalanítsd!!!
2009. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ már vártam,köszi!Nem ez volt a kérdés.Had döntsem el én,h mit csinálok a díjnyertes ősöktől való,rendszeresen kiállításozó kutyámmal. Később komolyabb terveim vannak a vele,csak még fiatal!Ok,h van egy pár buta kérdés is az oldalon,nem kéne mindet egy kalap alá venni! Én pusztán arra lennék kíváncsi,h vki próbálta e már?

Érdekes,h minden kérdésre az a válasz ezen az oldalon,h ivartalaníts, mocskos szaporító. :S

2009. nov. 17. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ilyet, de próbáltam már "kutyariasztó sprayt", ami elvileg elriasztja a kant is, ha tüzel a szuka. Nem riasztotta el, semmit nem ért....
2009. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát majd elválik,ma kezdtem el adni neki.Állatorvos ajánlotta,azt mondta 1-2 nap és hat.Hátha...:)
2009. nov. 17. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ajánlott adagot adod a kutyának mindjárt a tüzelés megkezdésekor, valóban szagtalanít, persze, nem 100 %-osan. Klorofill is jó erre a célra.Régen én klorofill pasztát használtam belsőleg.. Persze, a közvetlen közel kerülő kant nem fogja megtéveszteni. Ha sétálni viszed,még érdemes akár egy intim sprével befújni.
2009. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem használ, el is árulom miért. A kan a szuka vizeletének a szagát érzi ilyenkor, azt viszi el a szél akár kilométerekre. Ezen pedig semmilyen tabletta nem fog lényegesen javítani. Annyira erős illata van hogy még én is megérzem, bár megjegyzem egy átlagemberhez képest kifejezetten jó az orrom.
2009. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Idézem ami rá van írva:"A vizelet és a széklet szagát csökkent,maró,agresszív hatását közömbösíti,ezáltal kíméli a növényzetet és a pázsitot is. Dupla mennyiségben adagolva az ivarzó szuka nem vonzza a hímeket"

Hát nem tudom,de ma feltűnően nyugodtabb a kanom,pedig még csak 2 napja szedi a szuka.:)

2009. nov. 18. 18:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérlek írd le a további tapasztalataidat is, én még mindig tartom a véleményem hogy nagyban nem befolyásolja a dolgot de hátha tévedek. Akkor veszek ilyet én is..
2009. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon úgy néz ki,h nekünk bejött ez a bogyó.2 napja teljesen nyugodt a kan. Előtte őrült módjára szaladgált fel-alá,kereste a lehetőséget,h hozzá férhessen a szukához. Persze amikor helycserénél egymás mellett mennek el akkor felspannolja magát,de rövid időn belül lenyugszik.Én ezzel a "teljesítménnyel" is bőven meg vagyok elégedve,mert nem az volt a célom,h össze lehessen engedni őket,hanem,h ne legyen tiszta depi a kan. Persze ha az lenne a szitu,h kutyaközösség felé kéne sétáltatni őket,nem biztos h ilyen elégedett lennék vele,de ők ilyenkor kénytelenek beérni az udvarra,minthogy kockáztassak. Így azt mondhatom,nekünk bevált.:)És a durva,h csak 1100ft 50 db-os dobozzal. De a neten már láttam 800 ft körül.És kizárólag természetes alapanyagokból van(Yucca shidigiera kivonat)
2009. nov. 20. 06:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!