Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mudinak jó az apport kézsége?

A mudinak jó az apport kézsége?

Figyelt kérdés
Lesz egy mudim és szeretnék majd vele frisbee-zni verseny szinten.Mekkora az apport kézsége a mudiknak?
2009. nov. 15. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 van és egyiket sem izgatja a dolog. Pedig kiskorukban labdáztam velük, de nem tudom hogy kell mániákust nevelni belőlük és nem is akar. :D Ketten szeretnek egy szőrös-csipogó csontot és az egyikük frisbee-t is elkapja ilyen amatőr szinten de nagyon sokéig tartott mire megtanulta és nagyon hamar megunja. Egymással szeretnek birkózni meg kajálni, de amikor egyedül volt az elős akkor is csak rongyozni szeretett.

Viszont szoktam nézni az újságban és legtöbbször van mudi a nyertesek között a frisbee-nél. A mudi nem kifejezettem munkamániás hanem gazdamániás, de nagyon jó munkakutya lesz belőle pont emiatt. Szóval lesz egy mudid és majd meglátod, vagy szeretni fogja, vagy nem, vagy lesz hozzá képessége vagy nem. Majd kipróbálsz sok más dolgot is, és akkor azt csináljátok amiben jó.

2009. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Mudis barátném, a munkamániás szó mögül kihagytad: "mint a border"... XD
2009. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam ezt mert így van. Akkor mit csináljak vele? xD Nem azért hogy border de bezzeg a mudi xD Az az én bajom ha nem jön be a túlzott munkamánia, vagy csak szerencsétlebül ismertem meg őket (inkább utóbbi).
2009. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem azért írtam és föl is pontoztam a válaszodat, mert tényleg úgy van, ahogy írod. :)
2009. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet vele frisbee-zni, ha jól neveled, jó lesz az apport készsége.
2009. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!