Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igy jó lesz a mudinak?

Igy jó lesz a mudinak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy mudit kertes házba,én 8 órát dolgozom a párom is.Én reggel 8-tól.A párom 11-től.Bent csak északára lenne mert sok az állatmérgezés a környéken.A keritést most csináltattuk meg hogy ide ne tudjanak semmit se bedobni de hát semmi nem lehet biztos.A kert nem túl nagy de sokat tudnánk vinni sétálni.A párom reggel tudná vinni olyan 10-ig sétálni(akár reggel 8-tól,mert korán kelő tipus)én hazaérek fél 5-re és innetől már én is tudom vinni max. 7-ig.Sok lenne szerintetek az az idő amit egyedűl töltene a kertbe?És a mozgás elég lenne neki?Ja és hétvégén a párom és én is szabadok vagyunk,akkor tudjuk vinni sokat ja és kutyasuliba is mennénk vele.Kérlek irjátok le hogy jó lenne-e a kutyának igy vagy nem.Ha nem akkor irnátok olyan kutyát ami ezeknek a dolgoknak megfelel,mert már mindkettönk régóta akkar egy kutyát és a páromnak a mudi a kedvence és nekem is tetszik.
2009. nov. 4. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó lesz neki, reggel két óra séta, délután is kettő, nagyon fog örülni. Én sokkal kevesebbet sétáltatom a mudimat, 1,5-2 órát, de minél több, annál jobb.
2009. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
100%
Szerintem ez ideális, sőt:))
2009. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hú,nagyon fog örülni a párom ha elolvassa a válaszokat:D Amugy ugy nem zavarodna bele a kutya ha pl kutyasulinál egyik héten én a másik héten pedig a párom képzi?mert azt szeretnénk hogy mind a kettőnkre hallgasson.Minden tanácsot szivesen fogadunk a mudival kapcsolatba.
2009. nov. 4. 14:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ezerből jó ha egy kerti kutyát sétáltatnak, szóval rendes tőletek, h egyáltalán sétáltatni akarjátok:)
2009. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lesz neki, ha felváltva viszitek suliba, de akkor mindig egyeztessetek, próbáljatok ugyanúgy dolgozni vele, hogy ne zavarodjon meg.
2009. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, ha bármi kérdésed van a fajtával kapcsolatban, nyugodtan írhatsz.
2009. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
100%

Teljesen jó, ha váltva viszitek, ez szinte általnos gyakorlat. Fontos is, hogy mindkettőtökkel jól kijöjjön. Ha jó sulit választotok, akkor úgyis fognak figyelni arra, hogy azonos, kiegyensúlyozott, következetes legyen a metódus.

Sok örömöt kívánok!

2009. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Nektek hamarosan lesz egy nagyon boldog és elégedett Muditok! :D

Arra figyeljetek majd, hogy semmiképpen ne tudjon kiszökni!

Ügyes mudi nemcsak kirágja-tépi a kerítést, netán kiássa magát vagy átugorja a kerítést hanem hajlamos átmászni (szinte bármilyen) kerítésen... (nem biztos, hogy csavarogni akar, csak megmutatja mennyire ügyes is Ő :D).

Ha egyedül van ne hagyjátok unatkozni! Akkor nyugton marad. :-)

Kutyamérgezések: azt nem inkább napközben csinálják?

2009. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát nállunk a szomszédba volt egy kutya és este még nem volt semmibaja és nem is dobtak be semmit,de reggelre már rosszul volt és belehalt:(Mi megcsináltattuk a keritést hogy ne tudjanak benyulni.
2009. nov. 4. 16:52
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így tökéletes!

Nagyon boldog lesz a muditok! :)


Nálunk is este mérgeztek, reggelre lettek rosszul a kutyák. Azóta minden kutyánk benti, és csak napközben maradhatnak az udvaron.

2009. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!