Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igy jó lesz a mudinak?

Igy jó lesz a mudinak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy mudit kertes házba,én 8 órát dolgozom a párom is.Én reggel 8-tól.A párom 11-től.Bent csak északára lenne mert sok az állatmérgezés a környéken.A keritést most csináltattuk meg hogy ide ne tudjanak semmit se bedobni de hát semmi nem lehet biztos.A kert nem túl nagy de sokat tudnánk vinni sétálni.A párom reggel tudná vinni olyan 10-ig sétálni(akár reggel 8-tól,mert korán kelő tipus)én hazaérek fél 5-re és innetől már én is tudom vinni max. 7-ig.Sok lenne szerintetek az az idő amit egyedűl töltene a kertbe?És a mozgás elég lenne neki?Ja és hétvégén a párom és én is szabadok vagyunk,akkor tudjuk vinni sokat ja és kutyasuliba is mennénk vele.Kérlek irjátok le hogy jó lenne-e a kutyának igy vagy nem.Ha nem akkor irnátok olyan kutyát ami ezeknek a dolgoknak megfelel,mert már mindkettönk régóta akkar egy kutyát és a páromnak a mudi a kedvence és nekem is tetszik.
2009. nov. 4. 14:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A párom kicsattant az örömtől amikr megtudta hogy lehet ilyen kutyánk:D Tudnátok jó kennelt ajánlani?
2009. nov. 4. 18:29
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár jó kennel:

Bereki, Csupatűz, Irhaberki, Gondűző-Alkonyat, Szürkevillám

2009. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondűző-Alokonyat a legjobb! Csak ott lehet várni kell.

Kormosvári-Hajtó- ők csak feketéket tartanak.

Beszédes A Mudim kennel

Királytanyai

Szürkevillám

És gratulálok, hogy ezt a tökéletes kutyát választottátok! :D

2009. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Tegnap este nyolc fekete kis mudi született,

a Jakabdombi kennelben.Hat szuka,kettő kan.

A kis mudik anyukája:Kunok Kincse Ágota/Csipesz/,

az apa:Királytanyai Palóc.

2009. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Húú,köszi a válaszokat.Igazából még várnánk egy kis időt mig mindent beszerzünk a kutyának de holnap felhivunk pár tenyésztőt.Mégegyszer köszi a válaszokat.
2009. nov. 5. 19:40
 16/16 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Szerintem minden frankó lesz a Mudinak. Mellesleg én is szeretem a fajtát:) Fontosnak tartom, hogy a legelső leckék közé iktassátok be a földről nem eszünk semmit és az idegenektől nem fogadunk el semmit. Így csökkenthetitek az esélyt a mérgezésre. Ja és az etetőtálja vmi eldugott, hátsó részen legyen! Sok boldogságot az új lakóval!

2009. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!