Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításon ez hibás fognak...

Kiállításon ez hibás fognak számít?

Figyelt kérdés
Amikor kölyök volt a kutyám és váltotta a fogait akkor az alsó éles szemfog ( az a hosszú) melletti nem esett ki, hanem csak lógott bent maradt, nem szakadt szét elégge a bőr, hogy ki tudjuk esni és az új fog most picit magasabban van amit csak az lát aki tud róla szerintem mert nehez észrevehető. Utána kézzel kihúztam neki a fogát csak nem ment már helyre neki.
2013. nov. 2. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon értek hozzá, de szerintem ez nem veleszületett rendellenesség, így nem kéne hibának számítania, de lehet tévedek
2013. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem teljesen tudom a leírás alapján, hogy mire gondolsz... kérdezd meg a kutyád tenyésztőjét ő biztos megfogja tudni mondani ha látja
2013. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csehországból van, de szerintem nem hiba, megpróbálok vele beszélni.
2013. nov. 2. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiba.
2013. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiállításon a fog záródását nézik. Ha a szemfog nem csúszik bele a felső ínybe, nincs semmi gond.

Nem biztos, hogy a tejfog miatt nőtt úgy . Sok kutyánál marad bent több ideig a tejfog és mégis jól nő a maradandó.

2013. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!