Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shih-tzu szakértők tudnak...

Shih-tzu szakértők tudnak segíteni?

Figyelt kérdés

Aki ért a shih-tzukhoz és jár kiállításokra az segítsen nekem!

Milyen színű kutyák vannak előnyben..? Én úgy tudom,hogy a tricolorok..vagy ugyanúgy lehetnek győztesek más színűek is?


2009. nov. 14. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

szia!


ne haragudj de a kérdésedre nem tudok válaszolni mert ehhez nem értek.

De biztos vagy benne hogy versenyekre akarod elrángatni a kutyud?!és naponta fél órát órát fésülni?!és mindenféle szőrápoló szerrel kenegetni heti több alkalommal?!komolyan elhiszed hogy a kutya boldog ha 5 kiló szőr van rajta?!

sztem a shi tzu nagyon édes amikor rövidre van nyírva a szőre. :)

ha eddig se jártál kutyukkal kiállításokra meg versenyekre szerintem ezután se kezdj bele! :)

2009. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Nekem van egy kislány shih-tzum.

Barna fehér színű:D

Mi rendszeresen járunk kiállításokra is

és igen,lehetnek győztesek bármilyen más színű kutyusok ha rendesen van ápolva a szőrük:)

2009. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fehér szín előnyben van, tehát ha több fehér van a kutyádban az előny. Sötétebb kutyákon kívánatos a farok végén egy kis fehér szín. Az enyém barna-fehér a pofija fekete és van egy fehér a farka végén, mintha fehér festékbe mártották volna :)

2009. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!