Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?...

Miért csinálja ezt a kutyám? Nem hiszem el hogy nem szeretne ő is melegben lenni

Figyelt kérdés
idén 9 éves tacskó-keverék kutyánk mindig is kinti kutya volt, de elég szokatlan dolgokat művel. nincs külön kutyaháza, de egy aránylag szélvédett kamrában lakik, eddig egy fiók volt kibélelve neki egy köntössel, de ott csak általáan napközben fekszik, hanem este aludni elmegy a kamra egy alacsonyabb pontjába a csupasz földre nem tudom miért. egy ideje leraktunk neki egy szalmazsákot, azt elfogadta azon alszik de azt is amint arrébb vittük volna, ő visszavitte arra a helyre. hajtogattam rá neki egy rossz pulóvert még, hátha jobban melegíti, de másnapra azt is félredobva találtam, nem tűri meg azt sem csak a kifeküdt szalmazsákot. miért csinálja ezt? nem fázik? mert én ettől tartok. bár végülis ha jópár telet kihúzott így már nem tudom..mégsem szeretném ha fagyoskodna de nem tűri a segítséget. néha kicsit a konyhába is bejön melegedni
2009. nov. 14. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ezt csinálta, beraktunk a házába egy rossz plédet és kirángatta. :D Nyugi, ha nagyon fázna nem csinálná ezt, a miénk most, hogy nagyon esett volt, hogy kifeküdt az esőre mert éppen akkor úgy volt jó neki. Őket az ösztöneik vezérlik, ha nagyon fázik visszabújik a fiókba vagy a pulcsihoz.
2009. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kutyád helyett nem tudok válaszolni, hogy fázik e vagy sem...ezt csak ő tudja. Viszont szerintem, ha nem használja az odarakott meleg ruhadarabot, akkor még nincs rá szüksége. Ne aggódj, csak hagyd ott neki, akár többet is odatehetsz, ahol aludni szokott. Ha fázik biztosan rá fog feküdni, vagy odahúzza a kedvenc alvó helyére. Nem buta a kutya, bízz meg benne...
2009. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2009. nov. 14. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
hagyd ott neki a rossz pulcsit,hidd el odaviszi magának,ha kell neki...a zacsikeverékem a legforróbb nyárban fekszik a télikabátom szőrmebélésére és ilyenkor meg a puszta földre...nem lehet meglőni az agyát,az biztos,de ráhagyom:)
2009. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben én se aludnék a bélelt fiókban.
2010. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutya tudja mi jó neki, hidd el.. ha akar rá fog feküdni
2010. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez köbö fél éves kérdés, akkor hidegebb volt mert november volt!
2010. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!