Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam? (Részletek...

Melyiket válasszam? (Részleteket láthatod, ha rá kattintasz)

Figyelt kérdés
A whippet, az angol cocker spániel vagy a staffordshire bullterrier jobb a lakásba? Olyan fajtára van szükségem ami a lakásban nyugodt, de nagyokat lehet vele sétálni, futni.
2009. nov. 12. 13:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17:30-as vagyok megint. Ha első kutya én biztos nem ajánlanám a staffordshire bullterriert!
2009. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon mások, és nem igazán illenek ugyanahhoz a gazdához... már a temperamentumuk miatt...

Nekem spánielem van, kettő is. A spániel nem ideggyenge, ez olyan mítosz, mint hogy a staffordshire a "pitbull"... vannak mondjuk ideggyenge EGYEDEK, de egy egész fajtára nem lehet ráfogni, hogy ilyen, vagy olyan...

viszont teljesen más felépítésű kutyák, máshogy mozognak, máshogy kell velük bánni, szóval azt kellene eldöntened, hogy mi tetszik az egyikben, mi a másikban, és ehhez képest mit tudsz nekik megadni.

2009. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

whippet : vadászkutya -rengeteg mozgással, sok-sok futással

van rá időd,hogy lefárszd-megfuttasd _?

staffi : remek kutya . szeret lakásban, de nagyon erős, csak következetes képzéssel,és kutyaiskolába járással javasolt zárt helyen tartani.

cocker spániel - okos,könnyen nevelhető, nyugodt ,értelmes,és birja a hosszú sétákat is! neked ezt javasolnám !!

2009. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon spániel párti vagyok. Van is egy fekete szépségem :) Igaz még kölyök, de már most nagyon észrevehető rajta az az igazi Spániel jellem. Igazi vadász kutya. Nagy mozgás igényű, nagyon szeret sétálni, futni, úszni, energikus fajta és nagyon hű társ. És én nagyon imádom a szőrét, nagyon tetszik a nagy rántott husi füle :) Az egyetlen gondom vele, hogy sokat kell foglalkozni a fül ápolásával, mert hajlamos a fülgyulladásra, minden séta után át kell nézni, hogy nem e ment bele bogáncs vagy toklász. És minden nap át kell fésülni a fülén a szőrt és én hetente 2x ki is szoktam neki törölni fültisztító folyadékkal. Ezt leszámítva könnyen kezelhető a bundája, az elején féltem, hogy majd minden tiszta szőr lesz tőle, de nem. 2 hetente szoktam egy nagyobb fésülést tartani és egy szál szőr nincs a lakásban tőle. Teafa olajos cuccal fújom a szőrét és nagyon szép, csillogó tőle. Alig várom, hogy tavasszal vihessen szépségversenyre, biztos nagy sikerünk lesz :)

2009. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
spániel mindenképp...
2009. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy végül melyiket választottad... :)
2009. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni de az amstaffok tényleg pitbullok. Más fajta hozzáadása nélkül lettek kitenyésztve a pitekből, így az egész csak egy hangzatos névváltoztatás. Annyi változott hogy az amstaffoknál külső alapján ment a tovább tenyésztés, a piteknél pedig továbbra is a fizikai erőnlét számított. Egészen a 21. századik...
2009. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
*századig
2009. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A törpe schnauzer aktív kölyök korában?
2009. dec. 15. 21:45
 20/21 A kérdező kommentje:
Azthiszem, hogy a spánielt választom
2010. febr. 13. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!