Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig tarhatunk egy...

Mennyi ideig tarhatunk egy kutyát kennelben?

Figyelt kérdés

egy nap mennyit kell a gazdiával lenni?

egy nap mennyit lehet kennelben?

Vizsla kutya!


2009. nov. 10. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Én csak akkor tartom ott amikor nem vagyok otthon, illetve amikor alszom. Ő élőlény, nincs olyan hogy kell vele lenni. Annyit vagy vele amennyi neked jól esik. Ha ez túl kevés, pl fél óra, akkor inkább ne legyen kutyád.
2009. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Pláne egy vizsla nagyon igényli nemcsak a mozgást, de a gazdi közelségét is.
2009. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kennelben akkor tartjuk a kutyát, ha pl. szökik, ha lopások/mérgezések vannak a környéken, vagy ha kerti kutya, és egyszerűen csak rettenetesen féltjük. Ok nélkül nem.

Nincs meghatározott időtartam, ami jó/rossz/"szükséges". Csak akkor legyen kennelben, ha nem vagy otthon, vagy ha pl. vállalkozás van a házban, és egész nap nyitva a kapu, nagy a jövés-menés. Amikor csak lehet, ki kell engedni, vele kell lenni, el kell vinni sétálni.

És kell neki egy nagyon jól szigetelt, bemelegíthető ól, ahova nem ver be az eső, és nem fúj át rajta a szél.

2009. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minél kevesebb időt van a kennelben, annál jobb.
2009. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!