Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy foxterrier kutyám és...

Van egy foxterrier kutyám és vadászok vagyunk és érdekelne hogy mien idős korban vihetem kotorékozni/rokázni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy előképzettség nélkül hogy akarsz vadászni a kutyával?

Szerintem egy kicsit utána kéne ennek járni.

2009. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szigorú szabályok vannak, nem lehet csak úgy rókavadászatot rendezni. Ha nem vagy nagykorú, nem is vadászhatsz hivatalosan.
2009. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom a szabályokat hivatalos vadászok vagyunk jobban mondva apum,papám. Eddig vizslákkal jártunk hajtani meg ilyenek és eldöntöttük hogy majdnem mindenvadásznak van az egyesületben kotorékebe és hogy nekünk is kellene egy. Elö van készitve a kutya rokával már volt mükotorékban csak nem lettek összeengedve csak ugatta. Most 6 honapos a kutya. És érdekelne mien idősen vigyem elöször? Vagy inkább engedjük össze elöbb mükotorékba rokával? De az Tilos.. Segitsetek
2009. nov. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!