Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen anyagból építsek kennelt?

Milyen anyagból építsek kennelt?

Figyelt kérdés

Mosómedvének szeretnék készíteni kennelt! A "mosómedve ragadozó és nem háziállat" hozzászólásokat hanyagoljátok legyetek szívesek! Erről az a véleményem, hogy 10 millió évvel ezelőtt a kutya is ragadozó volt, és nem háziállat!

(erre a monológra ne reagáljatok, ez csak egy vélemény)


Milyen anyagból? A rácsok ?x? legyenek?

Az egész kennel, kb hány négyzetméter legyen? Az baj ha az alja nem beton, hanem füves terület?

Mi legyen benne? Gondoltam, hogy fellógatok neki egy gumit, azon tud hintázni, ugrándozni, akkor 1-2 fa, és persze az odúja.


Mi kell még, mit ajánlatos beletenni, hogy összkomfortos legyen?


Nem szeretném örökre ott tartani, csak amíg friss a dolog, mert nem merném egyből elengedni kint mert az 5 hektáros területen nem hiszem, hogy egy könnyen megtalálnám! Szóval addig szeretném kennelben tartani, amíg meg hozzám nem szokik..


Még egyszer szeretném a negatív kommentelőknek üzenni, hogy nem vagyok kíváncsi, az "inkább vegyél vadászgörényt" és társai kommentekre. Eldöntöttem már, hogy mosómedvét veszek!


2009. nov. 8. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Ahogy te is érzed a mosómedve nem házi kedvenc, ezért ha jól akarod tartani akkor egy elég nagy udvart áldozol fel érte. szerintem nem kell söt jobb is ha nem bentonos az alja. nem tudom mennyire ás a medvéd. ha nagyon akkor azt csinálhatod, hogy felszeded földet és vashálót, rácsot teszel le amire vissza hordod a földet. aztán a kerítés végig alapozott kerítés legyen mert simán átbújik alatta. aztán pedig legyen teteje, minimum rácsból, mert ugye jól mászik.legyen neki bent óriási faágak, meg ilyenek amin mászni tud.

egyébként a mosómedve harap , és könnyen hordoz betegségeket.

pont ezért nem szeretik amerikában mert bajár az udvarokba, elkapja a házi állatokat, megharapja a kutyákat (amelyik békésebb) és kidöntögeti a kukákat, és veszetséget is terjeszti.

egyébként ha környéketeken van mosómedve akkor kajával könnyen oda csábítod.

2009. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mosómedve nem ragadozó és nem egy babusgatni való háziállat, amit ölelgetsz meg hozzád szokik. Ha kiengednéd a ketrecéből, soha nem látnád viszont, nem olyan mint a kutya, ami ott marad a háznál.
2009. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Nincs a közelben, tenyésztőtől fogom vásárolni! Jelenleg nincs medvém, volt egy, aki 2 éve ment el, ő 12 éves volt, és bent lakott velünk a házban, nagyon jó maci volt, egyáltalán nem rongált meg semmit (talán egyszer kétszer a kanapét) ezért nem tudom, hogy milyen kennel kéne neki!



Másodiknak:


Tévedésben élsz, a mosómedve ragadozó!

(Ország: Állatok (Animalia)

Törzs: Gerinchúrosok (Chordata)

Altörzs: Gerincesek (Vertebrata)

Osztály: Emlősök (Mammalia)

Alosztály: Elevenszülő emlősök (Theria)

Alosztályág: Méhlepényesek (Placentalia)

Rend: Ragadozók (Carnivora)

Család: Mosómedvefélék (Procyonidae)

Nem: Procyon

Faj: P. lotor )

Abban igazad van, hogy nem babusgatni való, de avval, hogy nem szokik hozzám, megint csak nem értek egyet, tapasztalatból tudom, hogy ragaszkodó állat! Ez meg hogy, ha kiengedem, akkor soha nem jön vissza, megint csak szoktatás kérdése.. ha másért nem, akkor az eleség miatt fog visszajönni!

2009. nov. 8. 13:48
 4/5 Winner of Royal Hill ***** válasza:
57%

Ha ennyire éresz a mosómedvékhez skkor miért itt kérdezősködsz?

Miért nem kérdezed meg a tenyésztőtől miből hogyan csináld?

Egyébként M.o.-on a mosómedve vadászható, úgyhogy vigyázz ki ne szökjön,nehogy lelőjem:D

2009. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Esetleg, mert nem ismerek tenyésztőt, és expressen sem hirdetnek medvét?! Hidd el, ha szezonja lenne nem ilyen szellemileg analfabéta negatív gondolkodású embert kérdeznék, mint te!

Egyébként, felhívnám a figyelmedet a gyakori kérdések szlogenjére, ami a következő "amit máshol nem mertél...ITT MEGKÉRDEZHETED" . Jelen esetben nem arról van szó, hogy nem mertem, csak egyszerűen arról, hogy ez az oldal a kérdésekre van kitalálva..

2009. nov. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!