Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem unjatok a kutyasetaltat...

Ti nem unjatok a kutyasetaltatast ha egyedul mentek?

Figyelt kérdés
Nem szeretek egyedul kutyatsetaltatni. A kornyeken elvagy, de nagyobb kirandulasra nem megyek egyedul. Mas is van igy ezzel?
2013. szept. 21. 17:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Több éven keresztül ugyanaz a napi rutin u.azon a területen,nekem nem izgalmas.De az egyedüllét nem zavar.Viszont kutya nélkül túrázni már nem nagyon szeretek,most pl.azt nézem,hogyan tudom hosszú bringás túrákra magammal vinni,a hőguta veszélye nélkül.
2013. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha az ember kutyát sétáltat, az a lehetőség, hogy vele lehessünk. Csak vele. Aki társasági életre vágyik, az nem sétáltat, hanem bandázik. Nagy különbség.Ha más is ott van, már nem a kutya-gazda együttlét az elsődleges.
2013. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kajakozni is vittem,ott is jó lenne valami vízálló szállíthatóságot kitalálni.
2013. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túl dimenzionálni a kutya gazda kapcsolatot.Komolyan,sokan többet feccölnek bele,mint a párkapcsolatukba és ez gáz.
2013. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem bírom ha jön velem valaki. A kutyasétáltatás a kutyának van és ha jön valaki nem tudom a figyelmem 100% a kutyának szentelni. Én kifejezetten betolakodásnak veszem ha valakit nem lehet lerázni miközben én "kettesben" (vagyis négyesben) szeretnék lenni a kutyákkal, elveszi az intimitást. Néha jó, de nem minden nap.
2013. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem, mi mindig egyedül megyünk hétköznap. Sokat beszélek hozzá (jobbra-balra, állj meg, gyere ide stb.), gyakorolni is szoktunk, olyankor csak ő van és én, kizárok minden mást a külvilágból, engem ez kikapcsol teljesen.

Kirándulni már jönni szokott a férjem is, hétvégén meg persze a suliban többen vagyunk...

2013. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!