Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi tápot adjak a kutyámnak?

Mennyi tápot adjak a kutyámnak?

Figyelt kérdés

12 hónapos boxer (32 kg)

orijen puppy large táp


2009. nov. 3. 22:03
 1/9 A kérdező kommentje:
napi 500g elég?
2009. nov. 3. 22:05
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Rengeteg!

Prémium tápból eleve jóval kevesebb kell a kutyának, és az Orijen az egyik legjobb.

Ráadásul puppy táp!

Már felnőtt táppal kéne etetned, napi 1X/max 2X, de akkor oszd el kétfelé az adagját/

Tehát Adult tápot, olyan 35 dkg körül.

Üdv.

2009. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

szerintem 1,5 éves koráig kaphatja...baja biztos nem lehet sőt gondolom mivel kölyök táp csak jobb vagy rosszul gondolom?

köszi a választ

üdv

2009. nov. 3. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:

a boxer elvileg nem csak 1 éves koráig nő, szóval még adható neki a páppi. szerintem, de nem vagyok szakértő:)

azért gáz, ha többet adsz, mert a páppi kaják aszem sokkal több energiát tartalmaznak, tehát jobban hízlal.

[link]

itt van az etetési útmutató. 30-40 kg lesz felnőtt korában, kb nem? akkor bizony e szerint jól eteted. mert 5-600g-t ír. de lassan etetheted már adulttal is szerintem.

én voltam egyébként aki ajánlotta az orijent, már ha te uaz a boxeres vagy, aki a rojálk-ról kérdezett:) majd írd le, hogy vált be. én most kb 1 hete etetem, és már most szebbnek látom a bundáját a kutyusnak, de lehet, h csak beképzelem:)

2009. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, nem tartalmaz több energiát, tévedtem:)
2009. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen ugyanaz vagyok:) tegnap elkezdtük fokozatosan az átállást

igen én is úgy tudom h a boxer azért tovább nől most 32kg és azért az apukája szerintem közelitette a 40-et:))

tehát szerintem még megetetem vele ezt a zsákot aztán majd kap adult-ot

köszi a választ

2009. nov. 4. 09:57
 7/9 A kérdező kommentje:
ja, neked egyébként milyen kutyusod van?:)
2009. nov. 4. 09:58
 8/9 A kérdező kommentje:
és mennyit adsz neki vagy még te is csak szoktatod?
2009. nov. 4. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:
az enyém angol bulldog-boxer keverék(valószínüleg), de jóval kisebb mint egy boxer, 4 hónapos és 8-9 kg körül van most. 300grammot adok neki a sima puppy-ból.
2009. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!