Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbull tenyleg a legerosebb...

A pitbull tenyleg a legerosebb kutya a vilagon? Barmint barmelyik kutya ellen gyozedelmeskedne?

Figyelt kérdés

2013. szept. 7. 15:27
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
37%
A Rottweiler
2013. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 vetti00 válasza:
A pitbullok igazi harcosak, de köztudott, hogy csak fel vannak kapva. Nem ők a legerősebb kutyák...Rottweiler (és intelligensebb is ), Argetin dog, Kaukázusi Shepsherd, és nem beszélve a Tibeti masztiffról, ami a világ legerősebb kutyája.. de egy Komondort, Kuvaszt sem kell félteni :) Persze számít a neveltetés, az alom...a kutyák is egyediek :)
2016. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Igen a legerősebb simán elbir egy rottweilerrrel!!!!

Mivel a legjobb harcikutya és ha kell akkor kangallal is elbir 50% ba

De a rottweilerrel szembe 90%

2017. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9046631-azt-..


Én nem venném komolyan azt a felhasználót, aki semmit nem tud a kutyákról... Kedves kérdező, csak ignoráld azt a választ mert zéró tudás nincs mögötte, csak képzelet.

2017. dec. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Hát kébzeld te idiota.... Szemtanuja voltam egy pár támadásnak!

És jo lenne ha abbahagynad a trollkodast TE..!!!!!!!

2017. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Csak azért kötsz belem mindig mert SZERINTED nem ugy van ahogy en mondom /kerdezem mert azt hiszed hogy mindig csak neked van igazad!!!!

:/

2017. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Azert 0% mert meg senki se nyomott erre:

👍👎

Meg a masikra

Es mivel meg gyerek vagyok ezert nem erthetek ugy a kutyakhoz mint "TE"!

De en azt mondom amit latok!

2017. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 H. Alexa ***** válasza:

Kedves Fanni!

Semmi probléma nincs azzal, ha mániákusan imádod a pitbullokat, csomóan teszik.


A probléma azzal van, hogy elvakultságodban a kedvenc állatot magának a tökéletességnek tartod, tagadod hogy bármi negatív oldaluk lenne. Sőt, még ez sem probléma!


A probléma az, hogy nekiállsz a 0% tudásoddal és 100% elvakultságoddal információkat adni olyanoknak, akik informálódni szeretnének.

Hogy ez miért probléma? Mert félreinformálod őket, és kamuhírekben fognak hinni. Remélem érted, hogy miért ne adj választ úgy, hogy fogalmad sincs a témáról.

Ha rámutatnak, azon felhúzni magad és dühöngeni, pláne kommentben pedig eléggé megbélyegez, próbálj meg professzionális maradni,és adj választ ha érted a kérdést és van rá válaszod. Az egész Gyakorikérdések nevében megköszönnénk, ha hasznos tag próbálnál lenni :)

2017. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Oke

De en nem szeretem a pitbullokat!!

Sot egyenest gyulolom oket en azt csodallom ebbe a kutyafajtaba hogy mennyire eroteljes stb.

Es pont hogy en csak a negativat latom ebbe A kutyaba


Amugy lehet nem ertek ugy a kutyakhoz ahogy te!!

Ezzel bocsanatot kerek :(

De en azt irom le amit lattam tobszor is kutyaiskolanal..

2017. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!