Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradorom (kan) 1,5 éves és...

Labradorom (kan) 1,5 éves és kb.28-30 kg. Ez soknak számít?

Figyelt kérdés
Mikorra nyeri el tényleges testméreteit?
2009. nov. 2. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Most már nem fog sokat nőni. Ezt mi nem tudjuk megmondani, nincs rá külön szabvány. Ha a kutya nem látszik kövérnek, akkor biztos nem az.
2009. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egyáltalán nem sok. Az enyém fél éves és szuka, és 22-23 kg.
2009. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az enyém 2 éves és pont ekkora, nagyobbat még nem láttam, szerintem ekkora marad
2009. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert nekem elég alacsonynak és kicsit daginak tűnik. De csak jó húsban van szerintem :D

Meg állatorvosnál is voltunk és ráállították mérlegre, 28 kg volt azt hiszem és néztek egy nagyot...hogy húúú mekkora..

De szerintem nagyon aranyos így is, csak gondoltam megérdeklődöm a dolgokat ;)

Köszi!

2009. nov. 2. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok.

Nekem két éves a labi kanom, és most kb. 36 kg körül van. A marmagasságuktól is függ, ő pl. 3 cm-el magasabb a standardban meghatározottnál, szóval neki ez a súly a jó. A szukám viszont elég alacsony, ő olyan 25 kg körül van most.

2009. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 8 és fél éves labrador szukám 32kg és nincs elhizva, pont jó kondiban van:)
2009. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10 hónapos kanom 22, a 2 éves pedig 25 kg...


Színizom szélvészek

2010. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!