Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 hónapos boxer kölyöknek...

12 hónapos boxer kölyöknek melyik orijen tápot ajánljátok?

Figyelt kérdés

eddig sajnos nem minőségi tápot kapott

de igyekeztünk kiegésziteni főtt húsokkal rizzsel répával stb.. az ígényeit:))


2009. nov. 1. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlok neki Orijent de mondjuk ezt már az előző kérdésedhez is leírtam:)
2009. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy 4 éves boxerem van, én Acanával etetem (pacifica), én az orijenből a 6 halasat ajánlom, egyrészt azért mert hypoallergén, másrészt pedig a kutyák nagyrésze imádja a halat.
2009. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi

lehet hülyének fogsz nézni de mia hypoallergén?:))

és miért fontos ez a boxernél?

köszi

2009. nov. 2. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát hogy is mondjam elég jóóó húsban volt régen, ő sem evett minőségi tápot előtte, és hát elhizott szegény. Elkezdtem keresni olyan tápot amiben minimális gabona legyen, az acanában és az orjenben szerencsére 0%. Így maradtam az acanánál(egy kicsivel olcsóbb). Szerencsére leadta a felesleget, így már sokkal jobban érzi magát, na meg jó tudni hogy nem szeméttel etetem. Hypoalergén tápok ideálisak az allergiás (vagy hajlamos) illetve emésztési problémáktól szenvedő kutyáknak, akiknek pl. érzékeny a gyomra.
2009. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és tartalmaz glükozamint ami támogatja az izületeket, ez a boxernek meg nagyon fontos, mert hajlamos a diszplázliára.
2009. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem

egyébként az én boxerem most 12 hónapos 32 kg azt mondták többen is hogy elég jo sulyban van, de én meg ugy látom h még felszedhetne pár kilót mert kicsit kilátszanak a bordái, meg a csontozatához képest lehetne testesebb, remélem a táp be fog válni


köszi az infokat

2009. nov. 2. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:

a 6hal sem hypoallergén. orijenben nincs olyan, csak acanaban.

a hypoallergén azt jelenti, h 1 fajta fehérjét és 1 fajta szénhidrátot tartalmaz a táp.

2010. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 9 hónapos boxerünk már a tenyésztőnél is prémium tápot evett, 2 hónapos koráig mi a Royal Canin Starter-t adtuk neki, aztán kipróbáltuk az Orijen Puppy Large-ot. Nekünk nagyon bevált, 6 hónapos koráig azt ette, tiszta izom, nagyon szépen fejlődött tőle, aztán úgy döntöttünk, már elég nagy a kölyöktáphoz, így váltottunk Orijen 6Hal-ra, ami ugye minden életszakaszban adható. Gyönyörűen fejlődik tőle, nagyon szép!

És ami fontos, a súlya is szépen gyarapszik korának megfelelően, nagyon rendben van. Egyébként nekem szereti a halas tápot, megeszi szárazon is, sohasem volt vele gond.. Ennek ellenére minden maradékot oda szoktam neki adni, és elég gyakran konzerveket is veszünk neki, hogy fokozzuk az ízhatást. :)

De a tápadagja minden nap megvan természetesen ezek mellett is. Konzervből tudom ajánlani a Belcando-t, nagyon szereti, vagy a fressnapfos Multifit-et. :)

2010. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!