Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkshire terriernek melyik...

A yorkshire terriernek melyik táp való a legjobban?

Figyelt kérdés
Melyiknek van pont elég vitamin,szén-hidrát... tartalma?
2009. nov. 1. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A Royal-Canin Yorkshire terriereknek kifejlesztett tápja, vagy Orijen és Acana small-breed tápjai.
2009. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is yorkiem van. Na hát az enyém szó szerint kiköpte a royal canin yorkiknak valót. Sokat kipróbáltunk egyedül a Hill's nevezetű táp vált be legjobban.
2009. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én yorkim a Premier nevü tápot szereti a legjobban. Friss hússal van,nagyon egészséges. Fressnapf-ban veszem.
2009. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kiköpte a tápot? LOL!

Büszke lehetsz rá.... De utálom a válogatós kutyákat!

Azt eszik amit kap. Ha Acanat, akkor azt, ha Canint akkor azt.... Nehogymár a kutya döntse el...

2009. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az én yorkim is royal canint kap! azért mert abban benne van minden amire neki szüksége van!

az meg h kiköpi és ráhagyod ezzel arra neveled h válogatós legyen.próbáld meg h 3 napig csak azt teszed le elé...ha szeret enni akkor előbb rá fog kapni!de mindenképp olyan tápot adj neki aki a legmegfelelőbb!ne azt amit szeret! nem kívánságműsor!

olyanok mint a gyerekek...ök se szeretik a spenótot,répát,zöldséget stb. mégis meg kell enniük!mert ök se nevelkedhetnek csak sütin meg csokikon...ez kb ugyan olyan!!!

2009. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!XD
2009. nov. 2. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!