Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanitsam be a kutymat?

Hogyan tanitsam be a kutymat?

Figyelt kérdés
4 hoapos. Arra szeretnem megtanitani hogy ne szaladjon ki az utra hanem alljon meg es ha kap valmit a foldon (csontot) akor ne egye meg. Mindig ha talal valamit elszalaf vele es nem tudom elvenni tole...mit tegyek?
2009. okt. 31. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
előbb írni kéne megtanulni szerintem;)
2009. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Megkell tanítanod, hogy csak veled mehet ki. Ismerösöm ezt ugy csinálta, hogy kiment a kutya, és rögtön megverte. Többet nem akart kimenni, hanyitva volt az ajtó. De, van más megoldás is. Nem kell megverni, csak mindig rászolni. A csontra pedig, megkell tanítani, hogy addja oda neked a dolgokazt, ha kéred. pl. ezt ugy csináltam, ha eldobtam a labdát, és vissza hozta, oda tedtem a kezem a szája alá, mondtam add. és egy jutalom falatot mutattam, elengedte. és bekapta. És megtanulta.
2009. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Csak a nagyon amatőr, ostoba gazdik verik meg a kutyát. Egy hozzáértő ember, aki konyít is valamit a kutyák neveléséhez, még játékból se emeli a kezét a kutyára, nemhogy megverné. Még akkor sem, ha jót akar. A pokolba vezető út is csupa jóindulattal van kikövezve.


Alapmű: ***** Ebben minden benne van a kutya helyes neveléséről is, meg az elrontásáról is. Előbb egy ilyen könyvet kellett volna beszerezni,mint a kutyát.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, énis sajnálom a kutyát. Németdog és nagyon kedves kutya. De, ismerösömet megkérdeztem, hogy muszály volt megvernie, mert ezzel csak azt éri el, hogy a kutya félni fog tőle, nem bizik majd meg benne. Mit mondott... Elértem a célom, és csak ez számít...
2009. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Az olyan embernek minek kutya... :-((
2009. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ezt szakemberre kéne bizni ha azt akarod fegyelmezett kutyád legyen vidd el iskolába!
2009. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia szerintem meg probáld meg jutalomfalatal megtanitani
2009. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én úgy csináltam, azt, hogy ne egyen meg mindent a földől, hogy amikor sétáltattam, akkor, ha valamit bekapott egy határozott 'nem' és húztam rögtön magamhoz a pórázzal és kivettem a szájából, ezt 2 hónapos kora óta csinálom vele most 5 hónapos, és márcsak nagyon kevésszer kell azt mondanom, hogy nem, mert elég, ha tényleg csak egy nagyon picit meghúzom a pórázt és már ott is hagyja.:)

sok sikert, remélem segítettem.:)

2009. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokt. Az elso valaszkuldonek uzenem, hogy ha valami nem tetszik ne nezze...(utalok ekezettel irni)
2009. nov. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!